Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Зайко » 26 Окт 2018, 11:59

Kremiliya написа:Наистина ли има жени, които си търсят оплождане, така да се каже? :shock:

а вие от небето ли падате?
Аватар
Зайко
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:24

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Kremiliya » 26 Окт 2018, 12:00

Зайко написа:
Kremiliya написа:Наистина ли има жени, които си търсят оплождане, така да се каже? :shock:

а вие от небето ли падате?

Не съм паднала от никъде, само че аз приятелки, които правят случаен секс с цел забременяване нямам!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Innerlane » 26 Окт 2018, 17:02

Да, има такива жени :) Това са типът жени, които са толкова тотално разочаровани от мъжете, че искат поне едно детенце да си направят, за да си зарадват живота, и нямат проблем да си го гледат сами. Който мъж не иска да "запложда", да не прави секс със случайни жени - или поне да използва презервативи. Не е толкова трудно да си го държиш в гащите в края на краищата. Пък ако е, то всеки да е готов за последствията - къде дете, къде полово предавана болест, къде друго. В края на краищата всеки акт включва двама участници и никой не е бил насилван.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Pipilota » 29 Окт 2018, 10:04

Съгласна съм с горното мнение, мъжът да го играе жертва ми е малко абсурдно! Може да има жени, които искат да имат дете на случаен принцип, но не вярвам да тръгват да го тръбят на ляво на дясно, аз бих се изказала по-деликатно... и бих излъгала, а няма да тръгна да казвам "ела, зайо, оплоди ме" :D
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Зайко » 29 Окт 2018, 18:04

Pipilota написа:Съгласна съм с горното мнение, мъжът да го играе жертва ми е малко абсурдно! Може да има жени, които искат да имат дете на случаен принцип, но не вярвам да тръгват да го тръбят на ляво на дясно, аз бих се изказала по-деликатно... и бих излъгала, а няма да тръгна да казвам "ела, зайо, оплоди ме" :D

Мислите че абсолютно всеки мъж би бил доволен, когато жена го замъкне до тоалетната да я оноди ли? Темата ми беше пусната не изключително за това че ни използват за разплод, а че и ние понякога сме жертва. Да не говоря, че когато мен жена ме поиска директно ми минава мерака, то на човек не му оставят време и той да поиска баси :banghead:
Аватар
Зайко
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:24

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Окт 2018, 19:02

Ти искаш да си ловец, зайо! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Karina_85 » 30 Окт 2018, 11:15

Хахаха, то им е заложено в природата, пчеличке! :lol:
Затова и се случват много от изневерите, някои мъже искат цял живот да ловуват!
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Mon_ton » 30 Окт 2018, 11:33

Ами да се докажат като много вървежни искат, но не може да ги огрее :lol: жените вече също са ловци!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта