Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Зайко » 26 Окт 2018, 08:33

Обожавам секса!!! Но от известно време от както минах 30те забелязвам как все повече се оказвам най-безочливо използван! Жените гледат на мен като на коч с единствената цел да ги заплоди. Когато разбрах това първо ми беше забавно, но от известно време мисълта ми пречи до там че трудно вдигам самолета! Все обвиняват нас че използваме жените, но никой не говори как те ни използват и експлоатират! Не само емоционално, финансово, но и сексуално. Преди бях като средство за дефлориране, а сега за разплод! Тяхната мама! Бесен съм!
Аватар
Зайко
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:24

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Frac » 26 Окт 2018, 08:38

За първи път чувам мъж да се оплаква от секса или да го приема като използване :grin: Едва ли ще получите разбиране от мъжката част, поне според мен :jumpeveryone:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Зайко » 26 Окт 2018, 08:46

Колега, и на мен ми беше забавно в началото, особено от както се сдобих с противозачатъчни за мъже, но после от преследвач се превърнах в преследван. Не е яко! А разбиране - това не се случва само на мен. Обвързаните ми приятели правят секс само по време на овулация, а половинките им застават с главата надолу не по време, а след секса! Това честно ли е!
Аватар
Зайко
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:24

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Стоян75 » 26 Окт 2018, 10:03

Хахах, не мога да повярвам, че някой може да се оплаква от нещо подобно! :bump:
Аз хич не бих го приемал така, даже ще се радвам да ме използват по този начин. Виж, да ме използват заради парите ми, е тъпо. Ама за секс - винаги съм насреща :dreads:
Аватар
Стоян75
 
Мнения: 26
Регистриран на: 26 Окт 2018, 09:59

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Rali_hr » 26 Окт 2018, 10:14

Зайко, не ти е лесно но те подкрепям, може би във вашия животински вид не търсят емоционално обвързване, когато става въпрос за възпроизвеждане. Виж, ние хората, първо създаваме връзка и после мислим за децата. Може да опиташ да смениш животните, с които излизаш и да се ориентираш не само към зайчета.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Стоян75 » 26 Окт 2018, 11:23

Тц тц, влезе тук една жена и захапа горкия човечец!
Аватар
Стоян75
 
Мнения: 26
Регистриран на: 26 Окт 2018, 09:59

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Kremiliya » 26 Окт 2018, 11:29

Наистина ли има жени, които си търсят оплождане, така да се каже? :shock:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Ива Тодорова » 26 Окт 2018, 11:36

Как се забавлявам с тая тема!
Аз си мисля и друго, дали пък човекът може да запложда всъщност? Щото тя жената го търсела за това, ама тя как разбира, че той има нормални репродуктивни функции? Ми, ако нещо не му е наред?! Как реши господинът че това целят жените, не знам! :shrug:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Зайко » 26 Окт 2018, 11:55

Стоян75 написа:Хахах, не мога да повярвам, че някой може да се оплаква от нещо подобно! :bump:
Аз хич не бих го приемал така, даже ще се радвам да ме използват по този начин. Виж, да ме използват заради парите ми, е тъпо. Ама за секс - винаги съм насреща :dreads:

Аз съм съвсем сериозен. Не мога да разбера защо се подигравате с тази иначе важна тема. :banghead:
Аватар
Зайко
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:24

Re: Да си го кажем! Жените ни използват като средство за разплод

Мнениеот Зайко » 26 Окт 2018, 11:58

Rali_hr написа:Зайко, не ти е лесно но те подкрепям, може би във вашия животински вид не търсят емоционално обвързване, когато става въпрос за възпроизвеждане. Виж, ние хората, първо създаваме връзка и после мислим за децата. Може да опиташ да смениш животните, с които излизаш и да се ориентираш не само към зайчета.

Рали, ако ти смяташ, че жените сте някакъв вид животно - после не реви, че мъжете подценявали жените. :+1:
Аватар
Зайко
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:24

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта