Качествени ли са туристическите обувки от Декатлон?

Разходка в планината, екипировка за туристи, подготовка и дестинации

Re: Качествени ли са туристическите обувки от Декатлон?

Мнениеот @Лорчето » 27 Май 2019, 11:45

Онзи ден си купих, че се каня от година поне. Карах с едни маратонки, обаче много се хлъзгаха.
Вече направихме един преход с новите обувки, доволна съм, не се хлъзгат и са удобни. За цената си са супер.
@Лорчето
 
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Ное 2018, 15:07

Re: Качествени ли са туристическите обувки от Декатлон?

Мнениеот Matilda » 04 Юни 2019, 11:26

Аз имам зимни туристически от там. Не са мръднали, даже и в по-тежките зимни дни си ги нося и в града. Имат много добро сцепление и не пропускат сняг и вода.
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Re: Качествени ли са туристическите обувки от Декатлон?

Мнениеот naturessunshine » 04 Мар 2021, 20:19

В декатлон продуктите са с най-добро съотношение цена/качество и за начинаещи планинари е супер, вече ако искате да върлите маса пари за екипировка, то тогава се насочете към топ марките
naturessunshine
 
Мнения: 9
Регистриран на: 04 Мар 2021, 19:36

Re: Качествени ли са туристическите обувки от Декатлон?

Мнениеот MariaPetrovaInk » 18 Яну 2022, 16:53

Аз съм пишман планинарка, но миналата година ходих на Ботев за НГ. Цялата ми екипировка е от Декатлон, държа се чудесно. Имах съмнения за обувките, с който разполагах, но организатора на събитието (водача в планината) каза, че са окей.

Та за начало цена / качество. Декатлон са супер
MariaPetrovaInk
 
Мнения: 9
Регистриран на: 31 Окт 2019, 16:18

Re: Качествени ли са туристическите обувки от Декатлон?

Мнениеот ВикторИванов » 25 Апр 2023, 08:29

Вижте, не искам да правя реклама на никого, но искам да Ви успокоя със съвет. От години насам си пазарувам от едни варненски магазини, които си внасят нещата от Унгария. Туристическите обувки от там, които си взимам през 2 години, не защото са се скъсали или нещо им е станало, просто са захабени и вече не изглеждат свежи. Обикалям планини всяка година, - Мусала и Езерата не се пропускат и никога не са ме оставяли. Не е нужно да платите 200 лева, за да имате хубава туристическа обувка. Оставям връзка към техния сайт, ако се сметне за реклама махнете го 

https://obui.bg/
ВикторИванов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Апр 2023, 08:28

Re: Качествени ли са туристическите обувки от Декатлон?

Мнениеот blagovestadamianova » 13 Май 2023, 10:19

Обувките им са много качествени. Ползвам ги вече над две години активно и не са мръднали.
blagovestadamianova
 
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Май 2023, 20:20

Re: Качествени ли са туристическите обувки от Декатлон?

Мнениеот Kachanka » 14 Май 2023, 20:13

Пробвал съм и обувки от Декатлон, пробвал съм и други обувки от други магазини. Честно казано, не усещам някаква разлика нито в качество нито в удобство
Kachanka
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Май 2023, 20:06

Предишна

Назад към Планинари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта