Когато мъж си боядиса косата - естетически издържан избор или действие будещо смях?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Когато мъж си боядиса косата - естетически издържан избор или действие будещо смях?

Мнениеот Тъжна Луна » 26 Окт 2018, 09:49

Значи това е! Може и да съм малко руса, но когато видя мъж да си боядисва косата, стремейки се да си прикрие белите коси, това ме впечатлява не в особено положителен смисъл. Особено ми е странно, когато боята е черна и си личи.. че и брадата като си боядисат, уж да е естествено, пак е някаквооо.. а метросексуални мъже харесвам иначе. един път се случи да съм на маса с братовчед му и жена му, която е фризьорка и викам колко ми е смешен кмета на моя град как си боядисва косата.. и на братовчед ми жена му като изръси - ами то аз го боядисвам, той има два бели косъма, ма много са дебели и си личат :roll: истината е че на мен не ми е дори смешно, ами едно такова чувство напира в мен, като презрение. Нещо като някой да си сложи тупе, вместо да си носи гордо плешивото теме. Не мислите ли, че е по-яко ако ще се боядисва мъж да го направи малко по-разчупено и цветно, от колкото да иде и да се боядиса черно.. на черното отива очна линия и спирала :razz:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Когато мъж си боядиса косата - естетически издържан избор или действие будещо смях?

Мнениеот IvanovA_Stef » 26 Окт 2018, 10:30

Мии, то сигурно и сред мъжете има супер суетни някакви :lol: Ама ще е добре, преди боядисване, да посетят фризьор, та да изберат по-естествено изглеждащ за тяхната външност цвят.
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Когато мъж си боядиса косата - естетически издържан избор или действие будещо смях?

Мнениеот Rali_hr » 26 Окт 2018, 10:37

На мъжете старостта им отива, изглеждат по-секси даже, като се прошарят, някаква зрялост се издава в тях. Но пък ако много млади са почнали да побеляват може да се комплексират. В действителност не виждам нищо лошо, стига обаче цвета да е близък до естествения, а не да се правят някакви драстични промени.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Когато мъж си боядиса косата - естетически издържан избор или действие будещо смях?

Мнениеот flip » 18 Дек 2018, 16:01

Сигурно и сред тях има толкова суетни, че са готови на такава жертва, ама на мен ми е смешно като видя някой боядисан. Уви! Не бих се впечатлила, че е с прошарена коса толкова, колкото ако забележа, че е боядисана.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Когато мъж си боядиса косата - естетически издържан избор или действие будещо смях?

Мнениеот Никол_20 » 04 Яну 2019, 16:44

Нямам нищо против, стига да е цвят, който да е близък до естествения. Иначе ще е направо нелепо.
Аватар
Никол_20
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:13

Re: Когато мъж си боядиса косата - естетически издържан избор или действие будещо смях?

Мнениеот Dalia » 04 Яну 2019, 18:52

Абе, че и мен ме напушва на смях в туй спор няма... :lol: Но в крайна сметка, щом човекът се харесва, нека пък да се боядисва. На кой му се иска да остарява? Забелязала съм, че и мъжете след една определена възраст препаткват, а само на нас жените преписват менопаузата :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Когато мъж си боядиса косата - естетически издържан избор или действие будещо смях?

Мнениеот Dust » 09 Яну 2019, 13:15

Така е, и те си карат критическата, по своему :mrgreen: Да се смилим над тях. Ама наистина, поне да изглежда естествен цветя. Не коренно различен от веждите и брадата, да речем!
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта