Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Мнениеот Karina_85 » 29 Окт 2018, 13:12

Още съм под въздействието на концерта й в НДК през уикенда. За мен тя е истинска звезда. На сцената има присъствие, магнетизъм, а певческия й талант едва ли някой би оспорил. Концертът сякаш беше минути, толкова беше завладяващо.
Имам обаче приятели, за които тя вече не бива да излиза на сцена. По думите им тя вече е дала своя принос, достатъчно възрастна е за да бъде артист и е време да почива. Само че аз смятам че за артиста възраст няма. Докато пее, свири или играе на сцена все така добре, значи трябва да продължава.
Вие на нейно място бихте ли се абстрахирали от застаряващата си външност в името на славата и аплодисментите?
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Мнениеот kikimoraa » 29 Окт 2018, 13:15

Никога не съм я харесвала, амного се превзема, разбирам, че е голяма певица, но може да не си придва такава важност и да се прави на интересна. Нека да се отегли достойно, макар че за нея това е невъзможно, тя вече се е изложила предостатъчно.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Мнениеот Karina_85 » 29 Окт 2018, 13:22

И с какво точно се е изложила?
Аз помня че веднъж реши да се парфюмира на сцената, докато тече концертът, ама го преживях. :mrgreen:
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Мнениеот Rali_hr » 29 Окт 2018, 13:43

И аз се нареждам не от феновете, много ми е превзета, все едно е най-великата звезда на света, пък има къде къде по-големи от нея, на чиито концерти съм ходила и пичовете се държат адекватно с публиката, имат контакт, а Лили е все едно тя вече бръканала в контакта.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Мнениеот flip » 31 Окт 2018, 11:15

Да си пее, не ми пречи. На концертите й не ходя, но тя си има достатъчно фенове и без мен :lol: Ако не я гледам, нямам нищо против. Гласът й си е все същия.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Мнениеот blaze » 01 Ное 2018, 11:27

Въобще не мога да я понасям тази жена. Дори пеенето й ми идва едно лигаво...
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Мнениеот Алиса_В » 02 Ное 2018, 12:24

Може да си пее, ама да не се показва. Знам че звучи грубо, но всичко е до време. Има си нейните фенове - ок, но защо се чекне все още по сцените?! :roll:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Мислите ли че Лили Иванова трябва да продължава да пее или вече й е време за оттегляне?

Мнениеот Светлето » 04 Дек 2018, 10:38

Нищо не ми пречи жената.Не че ще отида на неин концерт, ама пък който ходи, значи й се кефи, без значение как изглежда. А е факт че все още пее невероятно!
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron