Как ви се струва рекламирането на нездравословни храни от шеф готвачи/

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Как ви се струва рекламирането на нездравословни храни от шеф готвачи/

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Окт 2018, 16:51

Със сигурност сте обърнали внимание,че шеф готвачите, станали известни покрай кулинарните реалити формати сега участват сериозно в различни реклами. Единия е рекламно лице на Лидл, другия се е обвързал с Била, третия рекламира кренвирши, четвъртъия известен, реши да се включи в кампанията на Нестле за здравословно хранене?!??!?!
Как ви се струва това рекламиране на нездравословни храни, дали някой в ресторанта си предлага гурме кренвирш с микс подправки от Нестле, но хайде.
Иначе за справка, световен готвач - а именно Джейми Оливър е обявил истинска война на вредната храна... :mrgreen:
Парата ли играе пак, според вас?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как ви се струва рекламирането на нездравословни храни от шеф готвачи/

Мнениеот _Лилия_ » 30 Окт 2018, 16:56

Определено мотив според мен са парите. Иначе точно готвач да рекламира кренвирши ми се струва нелепо.
Пък Джейми Оливър няма да могат да го стигнат скоро нашите родни шеф готвачи. Тук стигаме до момента на израстването и кардиналната промяна в начина на мислене и на живот.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Как ви се струва рекламирането на нездравословни храни от шеф готвачи/

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Окт 2018, 17:21

Аз си мисля някой път, да взема да се запиша в мастър шеф и да им направя едни сварени кренвирши, дамо да ги питам те дали изобщо биха ги яли,след като рекмалмират такива боклуци. Не мисля, че им липсват пари, че да тръгнат по тоя начин да печелят. Иначе те самите имат някакви твърдения,че нямам култура на хранене и засягат въпроса с избора на храна в техни интервюта, а после рекламират нестле, кренвирши и умрели марки, като била.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как ви се струва рекламирането на нездравословни храни от шеф готвачи/

Мнениеот _Лилия_ » 16 Ное 2018, 13:10

Разбирам че и те са хора, и те трябва пари да изкарват. Ама...лицемерно е, не им ли пука за имиджа им?!
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Как ви се струва рекламирането на нездравословни храни от шеф готвачи/

Мнениеот Роуз » 19 Ное 2018, 13:48

Именно защото и те са хора, смятам че няма нищо странно да рекламират такива неща. Всеки търси начини за печалба. Такъв е животът просто.
Роуз
 
Мнения: 136
Регистриран на: 08 Ное 2018, 10:10


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron