Доволни ли сте от "конската" маска за коса?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Доволни ли сте от "конската" маска за коса?

Мнениеот Ива Тодорова » 01 Ное 2018, 16:17

От няколко месеца имам страшен косопад. Опитах разни билкови отвари, маски от магазина, маски от моя фризьор, ампули. Нищо не даде особен ефект.
Казаха ми за тази т.нар. конска маска за коса. То не бяха суперлативи, не беше чудо :mrgreen:
Ако и тя не помогне, ще ида да си пусна някакви изследвания вече... :roll:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Доволни ли сте от "конската" маска за коса?

Мнениеот Frac » 01 Ное 2018, 17:38

Аз да, но когато бях руса, ми изби рижав цвят след къпане и спрях да я позлвах. когато си оставих естествения цвят, нямах такъв проблем и бях мн доволна.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Доволни ли сте от "конската" маска за коса?

Мнениеот Dalia » 01 Ное 2018, 18:13

Аз за тази маска не съм чувала, но имам приятелка коятоизползва конски шамшпоан. Купува си го от ветеринарната аптека и е много доволна. А може ли да ми кажете, как се казва тази маска и от къде се купува, ако е по-добра да ѝ я кажа и нея. Ще следя с интерес темата. :heartbeating:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Доволни ли сте от "конската" маска за коса?

Мнениеот pep-ina » 01 Ное 2018, 22:57

Моята дъщеря използва тези конски витамини против косопад и е изключително доволна. Аз имам страшен косопад напоследък, просто кожата на главата ми се вижда вече. Мисля и аз да опитам тази маска. Има ли някакво приготвяне или просто се мажат корените с тези витамини, както правеше дъщеря ми. Чух, че имало някаква рецепта. Ако някой има опит, нека го сподели.
pep-ina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Ное 2018, 22:47

Re: Доволни ли сте от "конската" маска за коса?

Мнениеот Dalia » 26 Ное 2018, 18:36

Моя приятелка пък ми сподели, че от Руския магазин си купила шампоан с нарисуван кон на него. Косата ѝ станала лъскава и спряла да капе, замислям се дали и аз да не си го взема, но тя е с черна коса, а аз съм руса и не знам как ще ми се отрази.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта