Наско е победител в Биг Брадър тази година

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Наско е победител в Биг Брадър тази година

Мнениеот Дороти » 05 Ное 2018, 16:09

Не съм от феновете на формата, обаче бях наясно кои са участниците. И си мислех, че както всеки път, ще спечели най-смешния, най-зрелищния или най-безскрупулния играч. Обаче ме изненадаха с победителя. Точно този Наско, почти никому неизвестен, но пък интелигентен и умерен. И си мисля – дали пък няма лъч надежда, че за хората ценностите вече се променят, към по-добро. Вече може би не се търси пошлото и просташкото? Одобрявате ли вота, вие какво мислите?
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Наско е победител в Биг Брадър тази година

Мнениеот CinemaFreak » 05 Ное 2018, 16:53

Учудвам се, че нормални хора гледат такава помия. Въпросният Наско е трагедия, ама трагедия, та дрънка. Ако народът го харесва, лошо за народа. Това е.
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Наско е победител в Биг Брадър тази година

Мнениеот Тъжна Луна » 05 Ное 2018, 16:56

CinemaFreak написа:Учудвам се, че нормални хора гледат такава помия. Въпросният Наско е трагедия, ама трагедия, та дрънка. Ако народът го харесва, лошо за народа. Това е.

Тва звучи като да се възмущаваш на чалгата. да си гледат каквото им се гледа. и аз го гледах, кво? мноо ги разбираш ентелигентните предавания и ръсиш ум и разум по форумите. плюс тва и ненормалните душа носят или тоя свят е направен за нормалните хора??? Пф, издразни ме. аз викам ричиту да беше спечелил, направо миотива сърцето в гащите когато се сетя за този аполон. ако чете, да се обади да ми попее супержалко, ще ми липсва в ефирЯ
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Наско е победител в Биг Брадър тази година

Мнениеот maia the bee » 06 Ное 2018, 10:16

Тъжна Луна написа:
CinemaFreak написа:Учудвам се, че нормални хора гледат такава помия. Въпросният Наско е трагедия, ама трагедия, та дрънка. Ако народът го харесва, лошо за народа. Това е.

аз викам ричиту да беше спечелил, направо миотива сърцето в гащите когато се сетя за този аполон. ако чете, да се обади да ми попее супержалко, ще ми липсва в ефирЯ


:jumpeveryone:

Колкото и да е се възмущаваме на подобни предавания, явно са гледани, щом се излъчват. И то с години...Аз помня само че Ваня Костова участваше, доста е отслабнала жената, евала! Другите не ги знам, ама и време нямам.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: Наско е победител в Биг Брадър тази година

Мнениеот Алиса_В » 08 Ное 2018, 15:56

Тия глупости ги пропускам, Биг и ВИП брадъри. Промиха на хората мозъците,ей! Само се чудя на известни хора, с добър имидж, който са градили години наред, защо се излагат там :shrug:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Наско е победител в Биг Брадър тази година

Мнениеот Буба Мара » 08 Ное 2018, 17:36

Алиса_В написа:Тия глупости ги пропускам, Биг и ВИП брадъри. Промиха на хората мозъците,ей! Само се чудя на известни хора, с добър имидж, който са градили години наред, защо се излагат там :shrug:

Много ще да са оставали гладни, за да се решат на подобна стъпка. Едните промиват мозъци, другите са евентуално принудени от финансова гледна точка, но въпросния имидж би трябвало да има по-голяма стойност от няколко хилядарки. Вероятно обаче "звездите" не са на това мнение, или животът пО на широко им е по-важен. :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Наско е победител в Биг Брадър тази година

Мнениеот viviann » 09 Ное 2018, 16:16

Те какви випове са, не знам. Някои не съм ги чувала, другите - смешници.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта