Искам да посрещна новата година в България – с хубава музика, добра храна и интересна програма

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Искам да посрещна новата година в България – с хубава музика, добра храна и интересна програма

Мнениеот blaze » 06 Ное 2018, 15:09

Не ми се пътува няколко часа, за да празнуваме извън страната, а и тук си ни харесва. Обаче не мога да приема че ще отида в заведение, където ще предложат най-обикновено меню, в пъти по-скъпо от друг път. В комбинация с чалга и даже пушещи клиенти. Знаете ли за местенце, различно от описаното по-горе? Или пак ще залагаме на посрещане по домашно?
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Искам да посрещна новата година в България – с хубава музика, добра храна и интересна програма

Мнениеот Алиса_В » 06 Ное 2018, 17:12

Мисля че вече е доста късно за подобни планове, но знае ли човек. Преди години звънях да резервирам на едно място, беше в края на лятото и всичко беше заето за нова година :shock:
Иначе като вариант аз виждам селска къща, още няколко души компания, за да може всеки да подготви част от храната. Музиката съответно е по ваш вкус. А дали ще си направите интересна програмата зависи от това доколко вие сте купонджии :cheerleaderkid:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта