Фитовал - шампоан срещу косопад

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Фитовал - шампоан срещу косопад

Мнениеот delinda » 14 Дек 2011, 13:48

От известно време имам проблем с косата, в следствие на продължително третиране с боя и къдрин. Сега използвам различни маски, масла, балсами, ампули и прочие. Една приятелка ме посъветва да си купя Фитовал против косопад, защото бил много ефективен. Някой ползвал ли го е? Можете ли да споделите мнение дали наистина помага? :?
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Фитовал - шампоан срещу косопад

Мнениеот Dia » 14 Дек 2011, 14:01

Здравей. Фитовал ползваме аз и майка ми, но съвсем отскоро. Честно казано не съм впечатлена, но за тази цена определено си заслужава. Майка ми обаче е във възторг. За нея вече не съществува по-добър шампоан. Аз ползвам Фитовал за косопад - жълтото шише, има промяна в структурата на косата, става по-мека и жизнена. Струва си да опиташ!
Аватар
Dia
 
Мнения: 47
Регистриран на: 27 Сеп 2011, 09:49

Re: Фитовал - шампоан срещу косопад

Мнениеот Margo » 14 Дек 2011, 15:05

Dia написа:Здравей. Фитовал ползваме аз и майка ми, но съвсем отскоро. Честно казано не съм впечатлена, но за тази цена определено си заслужава. Майка ми обаче е във възторг. За нея вече не съществува по-добър шампоан. Аз ползвам Фитовал за косопад - жълтото шише, има промяна в структурата на косата, става по-мека и жизнена. Струва си да опиташ!

Моята коса е увредена от честото използване на преса, а освен това от години ми капе много. Дали този шампоан ще помогне в случая?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Фитовал - шампоан срещу косопад

Мнениеот deva » 14 Дек 2011, 21:09

Фитовал шампоан съм ползвала но не съм никак доволна.Ефекта е никакъв.Препоръчаха ми на на Виши и определено е доста по добър.Съжалявам но не мога да кажа нищо хубаво за този шампоан.
Аватар
deva
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Дек 2011, 20:55

Re: Фитовал - шампоан срещу косопад

Мнениеот ДжЪз » 15 Дек 2011, 15:25

Margo написа:
Dia написа:Здравей. Фитовал ползваме аз и майка ми, но съвсем отскоро. Честно казано не съм впечатлена, но за тази цена определено си заслужава. Майка ми обаче е във възторг. За нея вече не съществува по-добър шампоан. Аз ползвам Фитовал за косопад - жълтото шише, има промяна в структурата на косата, става по-мека и жизнена. Струва си да опиташ!

Моята коса е увредена от честото използване на преса, а освен това от години ми капе много. Дали този шампоан ще помогне в случая?


Да, мисля, че точно за такъв тип третирани коси е подходящ. Аз също го използвам от скоро и съм доволна. Имам видимо подобрение върху косата, но в самото предписание към продукта пише, че за сигурен и траен ефект трябва да се използва поне 3 месеца.
Аватар
ДжЪз
 
Мнения: 33
Регистриран на: 07 Дек 2011, 13:35

Re: Фитовал - шампоан срещу косопад

Мнениеот pasta » 04 Яну 2012, 17:00

Ползвала съм и шампоана и капсулите на Фитовал, но ефект не видях.
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Фитовал - шампоан срещу косопад

Мнениеот Съни » 21 Дек 2018, 11:16

Много добър шампоан, обаче не го намирам отдавна. Понасяше ми добре.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Фитовал - шампоан срещу косопад

Мнениеот Блясък » 12 Апр 2019, 11:48

Не съм забелязала да се намира трудно... И на мен ми е помагал осезаемо при косопад.
Блясък
 
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:52


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron