Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Frac » 29 Ное 2018, 17:19

Шарен свят, нали знаете, днес някои мъже изглеждат по-добре от някои жени :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Dalia » 29 Ное 2018, 18:32

Frac написа:Шарен свят, нали знаете, днес някои мъже изглеждат по-добре от някои жени :grin:

:goodpost:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Дороти » 04 Дек 2018, 13:00

Изпадала съм в подобна ситуация и ако не бях срещнала сегашния си съпруг, не знам къде щеше да му излезе края. Яко се бях забатачила и не мисля че сама щях да успея да се откъсна от него. Знаеш че не бива, а не можеш да приключиш нещата. За щастие, срещнах мъжа ми тогава и след едно дълго приятелство, сама осъзнах че всичко до този момент, с женения, е било компромиси и нищо друго. И то от моя страна. Затова те съветвам да се огледаш и да потърсиш друга компания, с помощта на която да можеш да се отдръпнеш постепенно.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Съни » 02 Яну 2019, 14:54

Направо не ти завиждам. Аз имах подобен казус, но не беше женен. Обаче се оказа че живее с едно момиче. Трудно беше, но не и невъзможно. Хванах си пътя по най-бързия начин. После навързах много неща и си се чудех как пък не съм се усетила, но уви...явно любовта е сляпа наистина.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Влюбих се в мъж, който се оказа женен

Мнениеот Dalia » 03 Яну 2019, 16:31

Инретесно ми е обаче как все тъй става, че жените с занимават с женени мъже? Щото сме повече ли? На мъжете ли по-скучно им става от семейния живот? Как тъй пък един мъж не каза влюбен съм и имам връзка с женена жена, че и от туй драма да прави? Все жените наранени, все туй все онуй. Ма хайде моля ви се, че то е много лесно да ходиш с женен мъж всичко му е наред:изпран, изгладен, нахранен, прибран, за купона само кой няма да се навие. Само весела част всеки знае, ма я си го вземете тоз МЪж, дето му викате у вас, да си го отглеждате като толкова много го обичате да видим колко ще трае тая Любов, до първата сметка за тока :lol: Той, ако е много свестен ще си гледа семейството и няма да се захласва по таз или оназ, която му върже...О, забравих, че всички женени мъже са много Нещастни, тях никой не ги разбира и т.н и т.н и въобще не обичат жените си, а живеят само с тях заради децата :lol: и ще ги напуснат тия жени, ама на кукуво лято :lol: Да бяхте написали поне оказа се... Гей, :grin: че да се разберем :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта