Искам да си сменя работата. Някой има ли отзиви за програмата "Заедно в час"?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Искам да си сменя работата. Някой има ли отзиви за програмата "Заедно в час"?

Мнениеот Karina_85 » 16 Ное 2018, 11:35

От година поне искам да си сменя работата. Причини - много. Неудовлетвореност, монотонност, нужда от изява. Нямам педагогическа правоспособност, но четох че това не е пречка, защото може да се придобие такава в Пловдив или Велико Търново. Много ми се иска да опитам да преподавам. Обичам децата. Ще се радвам на отзиви от хора, които са започнали работа по тази програма, или пък имат близки хора, които са го направили. Срокът скоро изтича и нямам много време за мислене... :roll:
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Искам да си сменя работата. Някой има ли отзиви за програмата "Заедно в час"?

Мнениеот Малката » 16 Ное 2018, 13:38

На моята приятелка майка й започна така работа като учител. Вече мина доста време. Мисля че беше доволна - има сигурност, осигурява се обучение. По спомени одобрението става трудно, в смисъл че мина време и доста кръгове имаше. Но то и така е редно, ако учителите трябва да са наистина кадърни.
Малката
 
Мнения: 23
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:14

Re: Искам да си сменя работата. Някой има ли отзиви за програмата "Заедно в час"?

Мнениеот velvet_81 » 16 Ное 2018, 13:40

Аз бих опитала определено. Не е нещо скалъпено, вече имат опит зад гърба си и се знае че наистина работи. Ако искате да сте учител, не губете време наистина. Като гледам около мен какви хора станаха учители, малко се отчайвам. От нема и къде, едва ли не. А това е отговорна работа. Вие учител по какво искате да станете, какво сте завършила?
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Искам да си сменя работата. Някой има ли отзиви за програмата "Заедно в час"?

Мнениеот Karina_85 » 16 Ное 2018, 13:42

Завършила съм география. Но досега работех в съвсем различна сфера, а си обичам географията.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Искам да си сменя работата. Някой има ли отзиви за програмата "Заедно в час"?

Мнениеот velvet_81 » 16 Ное 2018, 13:43

В такъв случай нищо не губите да опитате. Късмет!
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Искам да си сменя работата. Някой има ли отзиви за програмата "Заедно в час"?

Мнениеот Bloody Mary » 19 Ное 2018, 12:33

Страхотно е че искате да работите като учител. Предвид мнозинството учители, които ходят само за да не останат безработни. Пожелавам Ви да намерите удовлетворение и да научите децата на любов към книгите.
На Ваше място бих опитала по тази програма, все пак тя е национална и широкоизвестна. Съмнявам се да има нещо нередно.
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Искам да си сменя работата. Някой има ли отзиви за програмата "Заедно в час"?

Мнениеот Fury » 13 Дек 2018, 13:00

Често учителите по тази програма работят в селски училища, или в училища с преобладаващи малцинства. Мисля че го и пишеше някъде в сайта. Просто го имайте предвид, ако не искате нещо такова.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта