Новините в медиите новини ли са или "жълтини"?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Новините в медиите новини ли са или "жълтини"?

Мнениеот Лорчето » 16 Ное 2018, 12:16

Да ви кажа, и преди съм се дразнела на измислените историйки, които се разпространяват от медиите. Всеки път се чудя дали вече не се бъзикат с нас, или пък изглеждаме тъпи и лесни за манипулиране? Ама вчерашния гаф в предаването на Гала тотално ме довърши. Така ли няма кой да провери дадена информация там?! Сигурно работят няколко сценариста, продуценти и какви ли още не хора с нея. Не е трудно да откриеш коя е въпросната жена "учен" :lol: Вече подлагам наистина всяка новина на съмнение, и не защото аз съм твърде подозрителна. Такава станах покрай родните медии. В търсенето на сензация са способни на всякакви глупости. Вече ми идва в повече. Имам чувството че дори и да кажат нещо вярно, пак ще се чудя дали не ни подвеждат. :???:
Лорчето
 
Мнения: 16
Регистриран на: 14 Ное 2018, 10:18

Re: Новините в медиите новини ли са или "жълтини"?

Мнениеот _Лилия_ » 16 Ное 2018, 13:11

Отдавна спрях да гледам телевизия и да следя новините по сайтове. Точно защото ми крадат от ценното време, а достоверност - почти нулева. Сори!
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Новините в медиите новини ли са или "жълтини"?

Мнениеот Алиса_В » 16 Ное 2018, 13:16

Аз също се издразних на тази глупост на предаването. Хем бях спряла да го гледам за дълго време. Все едно е някакво homemade предаване, едва ли не, а не в национална телевизия.
Поне Гала си призна, че е било тъпо. Не тръгна да увърта.
Като цяло нивото на почти всички медии рязко спадна за няколко години. Обикновените хора ли го предизвикахме с ниските си критерии и очаквания, или обратното - медиите ни направиха тъпи, за да им вярваме?
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Новините в медиите новини ли са или "жълтини"?

Мнениеот Петя Георгиева » 16 Ное 2018, 16:24

Гледам определени предавания със сериозни журналисти. После изчезват от екран, ясно ми е защо. Станали са неудобни.
Като цяло картинката в България, а и не само, е трагична. :sad:
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

Re: Новините в медиите новини ли са или "жълтини"?

Мнениеот Съни » 06 Дек 2018, 12:10

Много отдавна не гледам новини, вече не вярвам. И вината за това неверие е точно в медиите. Смятат че хората са тъпи, необразовани и че всички се манипулират много лесно. Ама не е така. Затова се отвратих и вече по телевизията си пускам само музика или някой филм.
Превърнаха журналистите в лешояди, които трябва да търсят само сензацията, за да се задържат на повърхността. Липсва човечност и жажда за справедливост, липсва такт.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron