Добави отговор

Диария и висока температура с усложнения - търсим диагноза!

18 Авг 2013, 18:32

жена на 29 г в тежко състояние -започва с диария която отшумява за 2 дни. след 2-3 д се появява отново..спира. започва болка в областта на бъбреците и корема 40 градуса температура и повръщане на всичко прието-храна ,вода и болка под слънчевия сплит.след 2 дни в това състояние е откарана в спешно и хоспитализирана в хирургия със съмнения за панкриатит.

след предполагаем генекологичен проблем -пелвио перитонит и операция е премахнат апендикса -напразно.органите според хирурзи са добре , но жената се влошава.

поддържа температура около 37,1-37.8, диария, възпалени бъбреци,постоянно повдигане, болка високо в корема и кръста,недовиждане,оток на цялото тяло,развива и бронхит,поддържа високо кръвно 158/100.специалистите се ориентираха към вирус след всичките тези интервенции ,но диагноза все още няма.поддържат я на системи и антибиотици...но ефект няма.
моля помогнете с предположения за състоянието и ,вирус или бактерия!!!

Re: Диария и висока температура с усложнения - търсим диагно

27 Авг 2013, 15:20

Здравейте! Може ли да дадете по-подробна информация за хронологията на протичане на заболяването, както и да посочите резултати от направените изследвания (лабораторни, кръвни, биохимични, образни, посявки от изпражнения, кръв, урина).

Висока температура и често ходене до тоалетната по голяма нужда

17 Ное 2018, 14:12

Срина ме грипът, нормална зимна история. 39 градуса, не ми се яде въобще, лежа почти по цял ден и пия много вода. До тук е нормално, но от 3 дни ходя по голяма нужда много изобилно. Не е диария, гъста консистенция. При положение, че почти не ям, откъде идва всичко и защо?
Ям течна храна предимно, сокове. Ходя по три пъти дневно, гъсто и изобилно.
Откъде ли идват? :roll:
Вероятно се изчиствам нещо, но толкова много?
Нямам никакви болки, нито газове?!

Re: Висока температура и често ходене до тоалетната по голяма нужда

06 Фев 2020, 11:04

Според мен няма нищо притеснително. Явно организмът се изчиства.

Re: Висока температура и често ходене до тоалетната по голяма нужда

07 Фев 2020, 14:32

Щом няма стомашно неразположение, болки или други оплаквания, значи нещата са наред. :wink:
Добави отговор
Отиди на страница: