Безработна съм, предложиха ми курс за преквалификация от борсата

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Безработна съм, предложиха ми курс за преквалификация от борсата

Мнениеот sky_100 » 17 Ное 2018, 16:44

Чудя се дали са смислени. :scratchheadblue: Прегръщам с две ръце всяка възможност за промяна, за нови умения. Не знам обаче дали ще науча наистина нещо, щото все пак е няколко седмици. Предлагат ми курс за готвачи, а аз обичам да готвя и бих могла да пробвам подобна работа един ден.
Карали ли сте подобни курсове към борсата, доволни ли бяхте или са загуба на време?
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Безработна съм, предложиха ми курс за преквалификация от борсата

Мнениеот _Лилия_ » 17 Ное 2018, 16:49

Ами, аз преди няколко години карах подобен курс и бях доволна. В смисъл че не беше про форма. Друг е въпросът че така и не намерих работа, свързана с него. Но самият курс беше ок. Мисля че се заплащаха и дневни пари.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Безработна съм, предложиха ми курс за преквалификация от борсата

Мнениеот velvet_81 » 17 Ное 2018, 16:53

Аз успях така да почна работа даже, колкото и да звучи невероятно :lol: Имаше курс по графичен дизайн, аз имах основни познания, но там ги надградих. После си намерих работа във фирма, която с това се занимава.
Бих посъветвала да опитате, така и така не работите :thumbup:
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Безработна съм, предложиха ми курс за преквалификация от борсата

Мнениеот Bloody Mary » 19 Ное 2018, 12:26

Като чуя Бюро по труда и ми настръхва косата. На нищо свързано с тях не вярвам, уви...Не бих разчитала на държавен чиновник да ми помогне, особено за нещо важно като шансовете ми да си намеря работа.
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Безработна съм, предложиха ми курс за преквалификация от борсата

Мнениеот *Пролет* » 21 Ное 2018, 11:54

При положение че нямате други ангажименти към момента, по-добре опитайте. Няма да навреди все пак.
А и от познати чувам че в Бюро по труда са си променили тертипа на работа, имало проблясъци на качествено свършена работа, един вид :mrgreen:
Аватар
*Пролет*
 
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:47


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта