Черните петъци - струва ли си блъсканицата?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Черните петъци - струва ли си блъсканицата?

Мнениеот Алиса_В » 18 Ное 2018, 13:43

Досега никога не съм се възползвала, защото не ми е трябвало точно в тези месеци нещо конкретно. Отделно че съм чувала легенди за това каква навалица е по магазините, пък аз мразя това! :banghead:
Обаче тая година лаптопа ми сдаде багажа, пък имам нужда от него, заради дистанционната работа, която върша.
Доволни ли сте, от къде бих могла да си взема намален лаптоп, подходящ магазин, който да пуска промоции в такива петъци има ли?
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Черните петъци - струва ли си блъсканицата?

Мнениеот Стоян75 » 18 Ное 2018, 13:47

Да ти кажа, аз съм доволен. Следя си цените обаче поне месец по-рано, щото често правят едни врътки - вдигат цените, за да ги свалят до техните си на черния петък. А за лаптоп се сещам за emag. Там редовно пускат промоции в тия кампании, но да знаеш че бързо им се изчерпват нещата. Може да влезеш и да набележиш нещо, после само да го поръчаш евентуално.
Иначе аз във физически магазин не стъпвам при помоции, едвам изтърпявам тъпканицата.
Аватар
Стоян75
 
Мнения: 26
Регистриран на: 26 Окт 2018, 09:59

Re: Черните петъци - струва ли си блъсканицата?

Мнениеот flip » 18 Ное 2018, 13:50

С мъжа ми редовно се възползваме, но от конкретни магазини, където си знаем че не подвеждат.
Специално от emag ме си обзавеждали кухнята - разбирай, хладилник, аспиратор, фурна и какво ли не. Струва си! Но е добре да се направи списък с нужните неща, че както ги има, изведнъж вече са изчерпани.
И на Хиполенд използваме редовно черния петък, че тъкмо подготвяме така подаръците за децата за Коледа :cool:
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Черните петъци - струва ли си блъсканицата?

Мнениеот velvet_81 » 18 Ное 2018, 13:52

Не се занимавам с такива работи аз.
Виждала съм истински черни петъци, в САЩ. Наистина зверски намаления, обаче и народът е като обезумял.
Тук правят някакви намаления, но далеч не е каквото се прави в чужбина на тези дни.
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Черните петъци - струва ли си блъсканицата?

Мнениеот sky_100 » 20 Ное 2018, 15:03

Аз се хващам с една приятелка и така вършеем на черните петъци. Мъжа ми не бих го подложила на нещо подобно :lol:
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Черните петъци - струва ли си блъсканицата?

Мнениеот Миленита » 20 Ное 2018, 15:13

sky_100 написа:Аз се хващам с една приятелка и така вършеем на черните петъци. Мъжа ми не бих го подложила на нещо подобно :lol:


И аз така правя. Мъж нямам, но пак не бих тръгнала с него. Малко като Секса и града става нашата работа - по женски :cool:
Миленита
 
Мнения: 100
Регистриран на: 13 Ное 2018, 13:21

Re: Черните петъци - струва ли си блъсканицата?

Мнениеот Dalia » 20 Ное 2018, 19:06

ООО това за мен е една гояляма маркетингова измама. След като преди 2 години с моите приятелки ходихме в Мола за да си набележим стоки , които после да си купим като дойде черния петък и на деня цените бяха увеличени, вместо намалени, а нещата, които си бяхме харесали въобще ги нямаше в магазина, просто няма как повече да се хвана на тази въдичка с намаленията. :mad: Да в другите страни наистина правят големи намаления на стоките, които са се продавали през този сезон, тък като те няма да са модерни вече догодина, но тук в Бг всичко е една пародя. :banghead:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта