Абонаментни кутии с козметика - гъдел за всяка суетна жена :D

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Абонаментни кутии с козметика - гъдел за всяка суетна жена :D

Мнениеот velvet_81 » 18 Ное 2018, 15:14

Наближават празниците и усещам как харча пари за повече неща от нормалното :lol:
Кумата ме запали да пробвам с тези абонаментни кутии, в което има козметика, но не знаеш какво точно. Като гледам как потрива ръце като очаква кутия, чак и мен ме хваща нейната треска :mrgreen:
Тя получава от Beauty box. Имала е няколко неща, които въобще не са били по вкуса й, но то е така като взимаш на сляпо.
Мисля да си пробвам и аз късмета. Кажете вие поръчвали ли сте си, всеки месец ли и от кои сте били доволни като съдържание? И само за козметика ли има?
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Абонаментни кутии с козметика - гъдел за всяка суетна жена :D

Мнениеот Малката » 18 Ное 2018, 15:19

Ха ха, майка ми е голям фен на тези кутии! Баща ми й се чуди на акъла как можела да си поръча нещо, ама да не знае какво точно е то :lol: Но тя си се кефи май точно на мистериозната част с незнанието. Май само от някакъв парфюм-мостра не беше очарована, но бялата козметика засега й харесва.
Малката
 
Мнения: 23
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:14

Re: Абонаментни кутии с козметика - гъдел за всяка суетна жена :D

Мнениеот Ива Тодорова » 18 Ное 2018, 15:24

Аз си поръчвам ежемесечно, но сменям марките, за разнообразие.
Знам следните:
Good box - доволна съм от качеството на продуктите, обикновено си струва покупката, защото рядко си набутан откъм цена. Био и натурални продукти предлагат.
Pick and dazzle - хубава е, може би най-добрата, но и цената е височк. Затова нея бих си поръчала за рождения си ден, или пък за празник само. Пак е за козметика.
Има и за други неща - за храни, например Хармоника, предлагат такава. Има и за книги, доколкото помня.
Абе, разход си е, но и гъдел - факт. Малко цвят в сивото ежедневие :cool:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Абонаментни кутии с козметика - гъдел за всяка суетна жена :D

Мнениеот Bloody Mary » 19 Ное 2018, 12:24

За първи път чувам за такива кутии. Само това ми липсва и съвсем ще се разорявам, обаче отивам да разгледам какво предлагат из интернет :lol: О
А варианта с кутията с книги е страхотен за близък, който обожава да чете.
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Абонаментни кутии с козметика - гъдел за всяка суетна жена :D

Мнениеот *Пролет* » 07 Дек 2018, 16:23

Ахх, само това ми липсваше покрай всичките декемврийски харчове! Ама изглежда много зарибяващо :cool:
Бялата козметика дали е качествена или никому неизвестна?... :scratchheadblue:
Аватар
*Пролет*
 
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:47

Re: Абонаментни кутии с козметика - гъдел за всяка суетна жена :D

Мнениеот Съни » 11 Дек 2018, 14:57

Аз си поръчвам няколко пъти в годината такива кутии, ей така за цвят и разнообразие в ежедневието. Като цяло съм доволна, основно козметични поръчвам. Готино е :)
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23


Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта