Сърдечен проблем или паническо разтройство

Сърдечен проблем или паническо разтройство

Мнениеот lip.gallagher » 07 Дек 2018, 00:16

Здравейте на 19 години съм преди около 6 месеца мми се отключиха едни проблеми със замайване , сърцебиене , стягане в гърдите и задух , до колкото чета е много вероятно да е някакво психично разтройство , и донякъде вярвам ,че е нещо такова , но няма как да съм сигурен ходих до личният лекар и ми е правена 3 пъти ЕКГ според ,които сърцето ми е добре , кръвното последният път беше 120/60 като ми го мериха , което ме успокои до някаква степен , на кардиолог не съм ходил още и незнам какво ще стане , понякога го имам това супер лесно уморяване , болка в гърдите и замаяност , друг ден абсолютно никакви симптоми , правих си пълна кръвна картина и всичко ми е в норма освен , процента на лимфоцити в кръвта който е 45% при макс. 40%

ето ги резултатите :
http://store.picbg.net/pubpic/29/DF/dea ... 6329df.png

не съм ги носил на личният лекар още .
Според вас на какво се дължи моето състояние , дали е болест на сърцето или белите дробове или или на щитовидната жлеза
или пък паническо разтройство

Добре е да се спомене и ,че преди да отключа това злоупотребявах много с алкохол , цигари пуша и до момента .
lip.gallagher
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Дек 2018, 00:01

Re: Сърдечен проблем или паническо разтройство

Мнениеот Theresa » 21 Май 2019, 20:50

Минахте ли през лекар-кардиолог? Много вероятно да е точно и единствено паническо разстройство.
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59

Re: Сърдечен проблем или паническо разтройство

Мнениеот Пепи72 » 27 Авг 2019, 09:29

Добре би било да направите консултация с психолог.Това, че сте се решили да предприемете вече някаква стъпка в посока откриване на проблема е много добре. Но посещението при квалифициран психолог би Ви помогнало да отсеете проблемите и да откриете какво точно води до това Ви състояние. Възможно е физическото неразположение да се дължи на скрит проблем, който Вие да не осъзнавате или да не признавате.
Пепи72
 
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:31


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта