Събирам идеи за разчупване на фирмено коледно парти!

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Събирам идеи за разчупване на фирмено коледно парти!

Мнениеот Lana » 14 Дек 2018, 12:29

Партито ще е малко и организацията не е сложна като цяло. Обаче идеите за разнообразяване започнаха да се изчерпват и затова търся варианти. Все пак, не се събираме само за ядене и пиене, а и да се позабавляваме и да се сближим малко. Имам седмица време.
Ако имате хубави спомени от ваши фирмени партита и неща, които са ви впечатлили, ще се радвам да ми помогнете! :smile:
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Re: Събирам идеи за разчупване на фирмено коледно парти!

Мнениеот Алиса_В » 14 Дек 2018, 12:40

Това бяха правили на коледното парти на приятеля ми. Той ми го разказа и беше много въодушевен, забавлявали са се жестоко :mrgreen:

Играта е "Познай какво работя"

Важното е да се намерят външни хора, които не работят във фирмата. Например, може сервитьорите, или пък други. За тях се осигурява символична материална награда, ако познаят - може бутилка вино, шоколад, коледна шапка...

Участниците се разделят на групи по видове дейност, която извършват във фирмата – например по отдели, сектори и т.н. Всяка от групите трябва да представи пред тези външни хора работата, която работят.
Печели групата, която ще може без думи – само с жестове и мимика най-добре да обясни на журито както точно върши в работата си.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Събирам идеи за разчупване на фирмено коледно парти!

Мнениеот blaze » 14 Дек 2018, 12:43

Наскоро попаднах на обява, в която се търсеше карикатурист за за рисуване на карикатури на фирмено парти. Задачата му е да направи бързи карикатури на служителите, в непринудена обстановка.
Звучи ми страхотно и ще остане спомен за служителите :smile:
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Събирам идеи за разчупване на фирмено коледно парти!

Мнениеот blaze » 14 Дек 2018, 12:52

Сещам се за една игра, която знам от колеги, работещи в Америка. Подходяща е за вас, щом сте малко хора.

Преведено ще е нещо от сорта на "Да сложиш нос на елена Рудолф".

Всеки играч е със завързани с кърпа очи. Пред него, на разстояние поне 2-3 метра, има лист, на който е разпечатан елена Рудолф. Липсва му червеният нос. На всеки участник се дава червен помпон, по-голям, с двойно залепващо тиксо. Човекът трябва със затворени очи да му залепи носа. Смешното идва от това, че някой може да му залепи носа на задните части, или пък на рогата... :mrgreen: Съответно, добре е да се разпечатат толкова листи, колкото са служителите.
Накрая има поощрителни награди за най-точните :grin:
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Събирам идеи за разчупване на фирмено коледно парти!

Мнениеот Moni_265 » 14 Дек 2018, 13:04

Това не сме го правили, но ми се струва, че би било много забавно :lol:

игра Котка
Внимание! Да не се провежда в близост до режещи и други опасни предмети! Да не се организира за група напълно трезви хора!

Хората застават в кръг и се хващат за ръцете.

Водещият казва на всеки участник на ухото (да не чуват останалите) названия на две животни.

След това водещият изрежда на глас животните, а човекът, който е чул «неговото» животно трябва да клекне. Целта на играта е, съседите му отляво и отдясно да не позволят той да клекне. На участниците предварително е обяснено, че за всяко «успешно клякане» човекът получава една точка, а за всяко едно задържане на съседа – две точки.

Но, истинската цел на играта не е тази! Шегичката е в това, че второто животно на всеки участник е «котка».

По време на играта водещият започва бързо да изрежда животните, участниците започват да приклякват и да се боричкат. Когато всеки вече е участвал по един път, водещият казва: «котка»… Само представете си какъв ефект предизвиква това!
Аватар
Moni_265
 
Мнения: 72
Регистриран на: 12 Ное 2018, 15:24

Re: Събирам идеи за разчупване на фирмено коледно парти!

Мнениеот Stefany_Nik » 14 Дек 2018, 13:07

Сещам се за караоке с балони. Във всеки балон, преди да се надуе, се слага листче с известна песен. На участниците се дава възможността да си изберат балон и да го спукат сами. Прочитат песента и после трябва да я пеят. :lol: Може би е добре да не е съвсем в началото на партито обаче, защото когато всички са трезвени, желаещите сигурно ще са малко :mrgreen:
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: Събирам идеи за разчупване на фирмено коледно парти!

Мнениеот Ванила » 17 Дек 2018, 17:08

На нашето парти имаше караоке, но пак си беше разчупване. Важното е да се прави поне час след началото, за да са се поотпуснали хората :mrgreen:
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron