С мъжа ми имаме нужда от освежаване на връзката - как?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

С мъжа ми имаме нужда от освежаване на връзката - как?

Мнениеот Lucy » 20 Дек 2018, 13:05

Доста години минаха, откакто сме женени, и вече осезаемо се нуждаем от рифреш и възвръщане на тръпката! Повлачи ни забързаното ежедневие, семейните задължения, натовареността на работните ни места и вечер едва успяваме да разменим някоя дума. Не е въпроса в това че не се обичаме, а че не намираме начин, и време вероятно, да върнем цвета в отношенията си. Това с пърхането на пеперудите е ясно че е до време, нормално е то да се превърне в по-умерени и устойчиви емоции. Но разнообразието си трябва по всяко време.
Как сте преодолявали тези периоди вие?
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Re: С мъжа ми имаме нужда от освежаване на връзката - как?

Мнениеот IvanovA_Stef » 20 Дек 2018, 13:11

Навярно всички семейни двойки са минали през това. Важното е и двамата да положат усилия нещата да се променят.

Ако имате баба/ дядо, бихте могли да оставите детето (ако имате) на него, а вие да си спретнете вечер според вашите представи. Може да излезете на ресторант, на кино, на бар, просто да се пошляете по улиците и да се лигавите, ако щете.
А може и вкъщи да си организирате домашно парти с повечко алкохол, или пък еротичен филм с продължение :wink:
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: С мъжа ми имаме нужда от освежаване на връзката - как?

Мнениеот Светлето » 20 Дек 2018, 13:17

Ако обичате екстремни преживявания, може да си организирате скачане с бънджи, или нещо от сорта.
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: С мъжа ми имаме нужда от освежаване на връзката - как?

Мнениеот viviann » 20 Дек 2018, 13:23

Колкото и да е банално - правете секс. То е ясно, че времето все не достига. Особено когато има и детенце. Но наистина сексът оправя нещата, ако чувствата все още ги има и наистина е нужно само освежаване.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: С мъжа ми имаме нужда от освежаване на връзката - как?

Мнениеот Ива Тодорова » 20 Дек 2018, 13:32

Намерете си хоби, което да е общо. Спортът също много подобрява тонуса и настроението. Опитай да спортуваш, ще видиш колко енергия ще имаш. Ще се прибираш освежена и ще виждаш нещата по друг начин.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: С мъжа ми имаме нужда от освежаване на връзката - как?

Мнениеот Dust » 20 Дек 2018, 13:38

Някъде бях чела, че е добре да си записваме малките жестове, които правим един за друг. Звучи странно, но като се замисли човек - от бързане рядко забелязваме какво прави половинката ни за нас. Остава само огорчението от това, което НЕ прави, а не виждаме милите му постъпки.
Водете си записки и после си ги прочетете един на друг. Мисля че това би отворило очите на човека отсреща.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта