Д-р Атанас Стефанов, УНГ специалист - Университетска болница

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Атанас Стефанов, УНГ специалист - Университетска бол

Мнениеот силвия » 21 Яну 2014, 10:48

Здравейте Д-р Стефанов. Моята дъщеря има по наследство по голени и щръкнали уши. След месец ще навърши 8 години и по информацията, която съм чела мисля,че възрастта е подходяща. Може ли да ми дадете по подробна информация относно Отопластиката.
силвия
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Яну 2014, 10:38

Re: Д-р Атанас Стефанов, УНГ специалист - Университетска бол

Мнениеот sladuranatamim » 31 Яну 2014, 12:10

Здравейте,пиша ви относно моето притеснение ,за това че вече 4 ден пия антибиотик клацид и симптомите са почти същите преди приема.Имах суха кашлица и не можех да спра да кашлям сега след като го пия пак имам кашлица но вече е по-влажна.И това което ме притеснява че чуствам сухота в гърлото и това ме кара да кашлям,като бях на лекар ми казаха че имам фарингит.Ще съм благодарна ако помогнете да разреша проблема си .
sladuranatamim
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Яну 2014, 11:54

Re: Д-р Атанас Стефанов, УНГ специалист - Университетска бол

Мнениеот Galina43 » 02 Фев 2014, 20:34

Здравейте доктор Стефанов,
пише ви една ваша бивша пациентка от гр.Бургас.Миналата година февруари месец бях при вас в отделението за операция на носната преграда.Безкрайно съм ви благодарна че вие успяхте да ми върнете нормалното дишане и да се почувствам отново пълноценен човек.Всичко е наред вече дишам нормално,но от месец март имам много световъртежи.Ходих многократно на лекар ,дори и на невролог.Изписаха ми различни лекарства,които пия вече почти една година,но не се подобрявам.Лягам си със световъртежи и още сутринта с отварянето на очите оплакванията ми пак започват.Искам да се допитам до вас има ли това нещо общо с операцията която ми направихте или трябва да потърся някакъв друг специалист.Бих искала да чуя вашият съвет,защото ви имам огромно доверие като специалист.
Ще съм ви безкрайно признателна,ако ми отговорите.
Galina43
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Фев 2014, 20:15

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта