Цигани пребиха командос - вярвате ли че ще има справедливост?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Цигани пребиха командос - вярвате ли че ще има справедливост?

Мнениеот blaze » 10 Яну 2019, 12:44

Цигани са нанесли тежък побой над командос във Войводиново. Човекът не е с опасност за живота, но претърпява операция. Циганите са арестувани и поискали да бъдат освободени.
За пореден път си безчинстват, а после вероятността да бъдат наказани или осъдени граничи с нулата. И тъй като не е за първи път, започвам да си мисля, че на никой не му се занимава. Или просто не смеят да го правят. Дали е политика, дали е друго, не знам, но очаквам тези дни да чуя, че са били освободени, защото няма опасност да се укрият...
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Цигани пребиха командос - вярвате ли че ще има справедливост?

Мнениеот Таня Иво » 10 Яну 2019, 12:51

Даже няма и какво да се чудиш дали ще ги пуснат. То е ясно, че ще го направят. Пребиват лекари, крадат...После нищо.
Дано човекът се възстанови, че доколкото разбрах и аз, доста сериозно са го млатили :roll: Около мен познати се чудеха как е позволил да го пребият, като е командос. Ама като те приклещят 2 или 3 души, ще е трудно да се оправиш сам. В колкото и добра физическа форма да си.
Таня Иво
 
Мнения: 105
Регистриран на: 20 Ное 2018, 09:41

Re: Цигани пребиха командос - вярвате ли че ще има справедливост?

Мнениеот maia the bee » 10 Яну 2019, 13:47

Точно нищо няма да се случи. Утре ще са си на свобода. Кой ги знае - може да са били пияни, дрогирани...
Полиция, държава - нехаят. Затова и всички се саморазправят. Един омагьосан кръг. Пък после защо еди кой си пребил еди кой си, а не се е обадил вместо това на полицията. Е, защо да го прави?!
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: Цигани пребиха командос - вярвате ли че ще има справедливост?

Мнениеот viviann » 10 Яну 2019, 13:51

Не че защитавам циганите. Който ме познава знае, че не е така. Ама...нали се споменаваше, че той се е заяждал нещо с тях. Ок, преценил е, че трябва да се намеси. Но не може ли да е по-...умерен, за да не се стига до такива издевателства? Всички знаем какво могат да сторят от гетата. Най-малкото, за да запази собственото си здраве и живот, е можел да ги игнорира. Не знам, понякога няма нужда да се занимаваме с нещо, което не е жизнено важно или не ни вреди по никакъв начин.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Цигани пребиха командос - вярвате ли че ще има справедливост?

Мнениеот flip » 10 Яну 2019, 13:55

Отдавна съм спряла да вярвам, че ще има възмездие в подобни ситуации. Абсолютно обезверена съм.
И сега ще е така. Човекът ще се оправи, онези ще ги пуснат. Кучетата лаят, керванът си върви. Докато не почват да ги съдят, да лежат по затворите за подобни неща, няма да се страхуват и ще продължават.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Цигани пребиха командос - вярвате ли че ще има справедливост?

Мнениеот Karina_85 » 10 Яну 2019, 13:59

Да отбележим, че на нападателите нищо им няма. Не им е посегнал, въпреки че е можел. Явно е спазвал някакви принципи.
В крайна сметка биячите ще си тръгнат ненаказани. Няма да е лошо такива да ги пращат да извършват тежък физически труд, както едно време е имало такава практика. Комунизмът може да е нанесъл основно щети на българина, но да пращаш провинените да извършват строителна дейност по пътища и т.н. е било едно от малкото разумни решения.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Цигани пребиха командос - вярвате ли че ще има справедливост?

Мнениеот velvet_81 » 18 Яну 2019, 11:29

Не вярвам. Вие последните дни чули ли сте нещо по този случай? Аз - не. Сигурно вече са освободене даже...
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта