Кръвоизлив в определен час от денонощието

Кръвоизлив в определен час от денонощието

Мнениеот Dragon » 23 Яну 2019, 18:12

Здравейте,
Живея в чужбина и нямам възможност за бърза консултация с лекар (тук се чака със седмици). Имам интрамурална миома от повече от 10 години, голяма е но никога не съм имала симптоми свързани с нея, през целия ми живот цикълът ми е бил нормален към оскъден. На 15.01. ми дойде цикълът и започна нормално, три дни по-късно беше почти приключил когато внезапоно към 9:30 на вечерта получих силен излив със съсиреци. След този еднократен пристъп цялата нощ и ден имах съвсем леко запацпване докато дойде зловещия час : 9 -9 и 30 вечерта и този път беше масивен кръвизлив с много съсиреци. И така всяка вечер по едно и също време получавам този еднократен, но много силен кръвоизлив и вадя огромни съсъреци, мине ли веднъж, в следващите 24 часа имам или леко зацапване или нищо. И така вече 5 поредни вечери. Опитах всичко- ударни дози вит. Ц, канела, вит. К и Д, чай бял равнец = ефект няма. Снощи след поредния масивен кръвоизлив получих припадък. Личната ми пусна кръвни изследвания и направление за гинеколог но скоро време няма да мога да се добера до такъв кабинет. Моля за съвет.
Dragon
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2019, 17:59

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта