А1 ме набутаха с ненужни услуги!

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

А1 ме набутаха с ненужни услуги!

Мнениеот Михнев » 10 Фев 2019, 18:48

Наложи ми се да си сменя тарифния план в А1. За мое голямо учудване, в рамките на няколко минути получих sms, че съм абониран за Musicall, както и за една услуга, която позволява пращане на 5 sms по 1 лев за 500 мегабайта повече. Отказах ги и двата, както и на служителката уточних, че не искам дигиталната им телевизия.
Ден по-късно, при обаждане от оператор на А1 за мнението ми за услугата, реших да проверя...
- интерактивна телевизия - активна
-Musicall - активен
- услугата за 500 мегабайта отгоре - активна
7 лева отгоре минимум върху месечната ми сметка. Ще проверя детайлно какво плащам в края на този месец, защото имам съмнение, че има и други паразитни "услуги", които ми товарят сметката.
При вас случвало ли се е да бъдете набутани с ненужни услуги от служителите на оператора?
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: А1 ме набутаха с ненужни услуги!

Мнениеот MaxiMillion » 11 Фев 2019, 21:48

Не знам какво сте очаквали с A1. На план са, всеки пробутан план им носи стотинки. Защо да ви подминават?
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: А1 ме набутаха с ненужни услуги!

Мнениеот Мики Маус » 29 Яну 2020, 14:15

Виваком са същата стока. Пращат СМС за активиране на мелодия, която се заплаща и ако не върнеш отговор с отказ това нещо се активира и ти се начислява сума върху сметката. Според вас това законно ли е?! :banghead:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: А1 ме набутаха с ненужни услуги!

Мнениеот Пламена И. » 12 Фев 2020, 13:20

При мен се случи точно обратното и искам да похваля служителката в офиса на А1 до Общината в Стара Загора. Ако не се лъжа се казваше Гергана, за съжаление не помня фамилията. Рядко ми се случва някъде да ме консултират толкова компетентно и с такова голямо внимание. Предстоеше ми да си преподписвам договора и имах нужда от нов телефон. Момичето не само, че не се опита да ми пробута ненужни услуги, но и така ми направи офертата, че да отговаря и на изискванията ми и на финансовите ми възможности. На това аз му казвам грижа за клиента!
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта