Здравословни ли са екстремните спортове?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Slavena » 21 Яну 2015, 16:53

За мен са безсмислена глупост, рискуваш си живота напразно!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот dejavu » 19 Юни 2015, 13:03

Смятам, че по-скоро биха били убийствени за мен, отколкото здравословни, голяма пъзла съм :mrgreen:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Malina » 19 Юни 2015, 14:02

dejavu написа:Смятам, че по-скоро биха били убийствени за мен, отколкото здравословни, голяма пъзла съм :mrgreen:

И мен много ме е страх, но ми харесва да ги гледам, надъхвам се от чуждия адреналин ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот веселказасмяна » 27 Авг 2015, 14:08

Malina написа:
dejavu написа:Смятам, че по-скоро биха били убийствени за мен, отколкото здравословни, голяма пъзла съм :mrgreen:

И мен много ме е страх, но ми харесва да ги гледам, надъхвам се от чуждия адреналин ;)

Същата работа съм и аз, моят адреналин е до тавана само като си мисля или гледам въпросния спорт, камо ли да тръгна да го практикувам! :|
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот zagrijena » 06 Апр 2016, 15:07

Хич не ме привличат екстремните спортове, не ме е страх, просто тази тръпка повече ще ме стресира, отколкото да ми донесе удоволствие. Предпочитам кротичко да си тичам за здраве или да си правя упражнения :grin: . Най-екстремното, което бих предприела, е да се возя на мотор, но това май не е спорт :mrgreen: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот preslavaslavova » 04 Ное 2016, 21:05

Няма нищо по-готино от екстремните спортове. Не само повдигат адреналина, но ти помагат да почувстваш свободата. Аз харесвам всякакви видове екстремни спортове, но много ме е яд, че не съм запазвала тези моменти досега. Мисля да си купя една камера за заснемане на екстремни спортове, за да мога да съхранявам тези моменти и да ги гледам, когато остарея. Спряла съм се на този модел http://dice.bg/agfaphoto-wild-top-actio ... -item19744 , в момента нямам много пари, но на 25.11 ще има Black Friday с отстъпки над 50% в магазина и се надявам да я намалят и да си я купя. Тези, които обичат екстремните спортове, имате ли екстремни камери и какво мислите за моя избор?
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот irka » 07 Ное 2016, 10:29

Хубаво е да запечатваш такива моменти :smile: и добре си го решила. Аз не съм ползвала такива камери, досега най-екстремното, което съм предприемала май е да летя с делтапланер, но не съм го снимала. Гледам ги и парапланеристите на каските да си слагат такива малки камерки. Сигурно и хубаво да гледаш после какво си заснел :smile: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот preslavaslavova » 25 Ное 2016, 10:55

Там ти е била грешката, тези моменти трябва да се запазват. Преди малко си поръчах камерата, защото беше с близо 160 лв намалена, ударих джакпота :grin:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот analizatorka » 25 Ное 2016, 10:57

Днес всички са луднали по тези челни петъци :lol: ! Да ти е честита и да запазваш хубави и интересни преживявания!
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот aglaya.nedelcheva » 27 Ное 2016, 11:38

Човек винаги е хубаво да експериментира със самия себе си, особено ако става дума за физиката му. Но що се отнася за експериментиране със спорт и нещо екстремно, трябва да се подходи изключително внимателно. Препоръчвам ти, въпреки мотивация си, да задъбаеш по темата, да избереш нещо конкретно и да прецениш внимателно дали имаш нужните данни да се занимаваш с това. Защото колкото полезен може да е спорта за нас, толкова и вреден може да бъде той, споделям това като страничен наблюдател и човек изпитал това на собствен гръб.
Пожелавам ти успех и да запазиш мотивация си за напред! :)
aglaya.nedelcheva
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Ное 2016, 11:31

ПредишнаСледваща

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта