Здравословни ли са екстремните спортове?

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот nadejdaig » 22 Дек 2011, 19:31

Има най- различни видове екстремни спортове- някои могат да се практикуват през зимата, а други през пролетта и лятото. Има за всекиго по нещо. Знам, че хора, които са със слаби сърца не бива да се заемат, защото това би било много опасно за тях. А за останалите? За едни биха представлявали голяма радост, зареждаща с много енергия. Но за други- дали не е стрес? Все пак някои искат да пробват нещо по екстремно, но пък ги е страх. И ако се решат все пак да преживеят едно приключение- дали това ще е добре? Тези изживявания вдигат адреналина ти на max, но страха който изпитваш? Дали се отразява добре? :roll:
nadejdaig
 
Мнения: 14
Регистриран на: 21 Дек 2011, 14:47

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Vampire Kiss » 22 Дек 2011, 22:45

Много са възбуждащи и позитивно ме настройват, както всеки добре премерен риск!
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот tweety » 03 Яну 2012, 16:40

nadejdaig написа:Има най- различни видове екстремни спортове- някои могат да се практикуват през зимата, а други през пролетта и лятото. Има за всекиго по нещо. Знам, че хора, които са със слаби сърца не бива да се заемат, защото това би било много опасно за тях. А за останалите? За едни биха представлявали голяма радост, зареждаща с много енергия. Но за други- дали не е стрес? Все пак някои искат да пробват нещо по екстремно, но пък ги е страх. И ако се решат все пак да преживеят едно приключение- дали това ще е добре? Тези изживявания вдигат адреналина ти на max, но страха който изпитваш? Дали се отразява добре? :roll:

След като е спорт, защо да не е здравословно? Аз обичам всеки уикенд да се отдам на нещо непредсказуемо, нещо от което да ти спре дъха, да те накара да видиш риска за живота си в очите и да се изсмееш над страховете си. След такъв уикенд имам невероятна седмица носеща положителен заряд.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот lini_leni » 30 Сеп 2013, 13:19

Едни разпускат с това, а за други е истински стрес, това е нормално, но колко пъти месечно, дори годишно хората си позволяват да се отдадат на екстремни преживявания, все пак, когато е в граници, каквото и да не, не може да е вредно :)
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Anka » 13 Яну 2015, 13:05

Адреналинът нали е полезен, значи са здравословни! :) Аз с кеф бих се впуснала в някакво такова приключение, но ме е страх, честно да си призная.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Krum » 14 Яну 2015, 16:00

Винаги съм ги харесвал екстремните спортове, за мен това са хора, които знаят как да живеят, неподвласни на материалното, истински запалени по живота! Така че как да не са здравословни, хора които толкова обичат живота биха ли го рискували?
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Elica » 14 Яну 2015, 16:37

Krum написа:Винаги съм ги харесвал екстремните спортове, за мен това са хора, които знаят как да живеят, неподвласни на материалното, истински запалени по живота! Така че как да не са здравословни, хора които толкова обичат живота биха ли го рискували?

А мъжете, които си падат по екстремни спортове, как екстремно свалят мадами, няма да казвам. :mrgreen:
Аз съм с две ръце ЗА екстремните спортове, вярвам, че са супер здравословни! А то дори едно бягане на опасен терен може да бъде много екстремно :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Malina » 15 Яну 2015, 17:03

Аз предпочитам хората да си стоят на земята и да пазят здравето си, не мисля, че имаме нужда чак от толкова много адреналин!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Tinki » 16 Яну 2015, 15:49

Malina написа:Аз предпочитам хората да си стоят на земята и да пазят здравето си, не мисля, че имаме нужда чак от толкова много адреналин!


както се казва "за всеки влак си има пътници". така е и в екстремните спортове :)
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Здравословни ли са екстремните спортове?

Мнениеот Elica » 16 Яну 2015, 16:16

Tinki написа:
Malina написа:Аз предпочитам хората да си стоят на земята и да пазят здравето си, не мисля, че имаме нужда чак от толкова много адреналин!


както се казва "за всеки влак си има пътници". така е и в екстремните спортове :)

Те пътниците в този влак, както казах, са най-секси. :oops: :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron