Как ще ме приемат хората след като си сложа силикон?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как ще ме приемат хората след като си сложа силикон?

Мнениеот trans » 18 Фев 2019, 18:07

Живея в либерално семейство. Проблема са хората около мен. Всеки говори обиди за различните пък аз съм различен, но само семейството ми го знае. Приятелите ми обичат да обиждат трансексуалните и тн. Попитах нашите и ми позволиха да си сложа силикон в гърдите. Роден съм момче, но мога много женски неща - като да готвя, пера, да се гримирам. Имах само една приятелка, която ми разби сърцето. Харесвам момичетата и искам след, като си сложа силикон да мога да се преобличам в дамската съблекалня по физическо. Страх ме е че ще загубя уважение в училище, понеже много от съучениците ми не са възпитани и сигурно биха ме обиждали, ако си сложа силикон.
trans
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2019, 17:56

Re: Как ще ме приемат хората след като си сложа силикон?

Мнениеот ivan.stoqnov » 18 Фев 2019, 19:01

Ами колкото и хомофобско да ти прозвучи, не мисля че хората ще могат да те приемат. Ти казваш, че си момче и харесваш момичета, но това че ще си сложиш силикон, към кой пол ще те определя? То и аз пера чистя готвя, но това ме не прави жена и не мисля, че това е определящото дали си от мъжки или женски пол. Трябва сам да решиш кое ще бъде най-добро за теб, защото с женски дрехи можеш да се обличаш и без силикона.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Как ще ме приемат хората след като си сложа силикон?

Мнениеот trans » 18 Фев 2019, 20:09

ivan.stoqnov написа:Ами колкото и хомофобско да ти прозвучи, не мисля че хората ще могат да те приемат. Ти казваш, че си момче и харесваш момичета, но това че ще си сложиш силикон, към кой пол ще те определя? То и аз пера чистя готвя, но това ме не прави жена и не мисля, че това е определящото дали си от мъжки или женски пол. Трябва сам да решиш кое ще бъде най-добро за теб, защото с женски дрехи можеш да се обличаш и без силикона.


Ако си сложа силикон в гърдите визуално лесно биха ме определили за момиче.
trans
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2019, 17:56

Re: Как ще ме приемат хората след като си сложа силикон?

Мнениеот Pipilota » 18 Фев 2019, 21:37

т.е. после ще станеш лизбийка? :D Шимейл? Какво? Не го разбирам това, младо момче, явно още в училище, смятай утре на какъв акъл ще си, ще тръгнеш сега да слагаш силикони и простотии. То вярно, че лесно се живее в тоя живот, когато мама и тате плащат за силикона, ама утре като изпъчиш едни гърди на интервю за работа, смятай какви ще са ти шансовете. Нямам против всеки да има различни сексуални предпочитания, ама да си осакатявате телата на млади години не го разбирам.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как ще ме приемат хората след като си сложа силикон?

Мнениеот Innerlane » 20 Фев 2019, 19:17

Ще те приемат само хората без предразсъдъци, а у нас такива сме много малко. Но ако си изявено транссексуален, масата ще те отхвърлят дори да нямаш силикон така или иначе - не знам доколко си струва да се съобразяваш с тях. Не знам доколко негативно коментиралите тук биха се изказали по същия начин, ако въпросът идваше от девойка гимназистка (а такива със силикон ги виждаме по много).
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Как ще ме приемат хората след като си сложа силикон?

Мнениеот Никол_20 » 22 Фев 2019, 13:44

Нямам проблем с хората с различна сексуална ориентация, когато не би е натрапвана. Тоест, всеки е може да има своя си живот, ако не занимава всички с него.
Не разбирам защо ти е нужен силикон за целта. А и аз не схванах само едно - като си сложиш гърди, ще приличаш на момиче, а харесваш момичета. Тоест, искаш да си лесбийка?
Каквато и да ти е ориентацията, силиконът няма да промени нагласата и отношението на българина.
Аватар
Никол_20
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:13

Re: Как ще ме приемат хората след като си сложа силикон?

Мнениеот trans » 22 Фев 2019, 19:53

Никол_20 написа:Нямам проблем с хората с различна сексуална ориентация, когато не би е натрапвана. Тоест, всеки е може да има своя си живот, ако не занимава всички с него.
Не разбирам защо ти е нужен силикон за целта. А и аз не схванах само едно - като си сложиш гърди, ще приличаш на момиче, а харесваш момичета. Тоест, искаш да си лесбийка?
Каквато и да ти е ориентацията, силиконът няма да промени нагласата и отношението на българина.


Искам да си сложа гърди заради себе си. Имам хубаво тяло и дълга коса и съм убеден, че ще ми отиват женски гърди. Искам да си сменя визията. Искам да излизам, като жена на среща с друга жена.

Искам да съм лесбийка след, като си сложа силикона.
trans
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Фев 2019, 17:56


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта