Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот Dust » 22 Фев 2019, 14:56

Моя позната ми препоръча сока от алое вера, защото вкъщи пият от него всички и много по-рядко се разболяват. А последните 2-3 години аз се скъсах от вируси, грипове и какво ли още не. По принцип съм скептично настроена към такива, доста рекламирани и нашумели продукти, но пък толкова ми е омръзнало от болести, че съм готова да опитам.
Хем и противогрипна ваксина си слагах тази зима. Е, пак не се разминах.
Вие ползвате ли техни продукти, доволни ли сте?
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот Rossi Ross » 22 Фев 2019, 15:05

Аз за себе си не съм купувала нищо тяхно, обаче майка ми и баща ми така се държат на крака. Не че са твърде възрастни, на 60 години са, но имунитетът им вече не е какъвто е бил. Майка ми лепна грип по коледните празници и го изкара доста тежко. Пия алое бери, а аз й взех и пчелно млечице. След няколко дни се забеляза разлика - просто имаше енергия и апетитът й почна да се завръща.
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот Светлето » 22 Фев 2019, 15:09

Аз не съм пила нищо, но ползвам козметиката за лице. Имам ексфолиант и крем с прополис. Моята кожа цял живот ми е създавала грижи. Не казвам че сега е коренно различна, но поне не зачестяват и не се влошават нещата.
Ви, към гела с алое съм скептична. Все пак се пие.
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот Стефи Колева » 22 Фев 2019, 15:10

Никога не съм ги ползвала. Намират ли се по магазините или са с поръчка?
Стефи Колева
 
Мнения: 66
Регистриран на: 08 Яну 2019, 13:32

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот Dust » 22 Фев 2019, 15:13

Поръчвали се през дистрибутори/ представител. Май ги няма по магазините.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот Ani_ » 22 Фев 2019, 15:15

Аз съм ползвала точно гела от алое вера за пиене и бях много доволна. Приятен е и определено ми повлия добре на имунитета. През бременността доста бях се сринала физически и тъй като нямаше как да пия какво да е, си взех от гела. Хем беше безопасно, хем пък ме подсили осезаемо.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот IvanovA_Stef » 22 Фев 2019, 15:21

Аз си влача една досадна мигрена и след всичките изследвания и лекарства, които изпих, успях да я облекча до голяма степен с алое сутрин на гладно, за да се изчисти организма и после добавката Форевър Дейли.Тя съдържа 55 хранителни вещества. Когато усетих подобрение, намалих количеството до профилактичните дози, които се поддържат с превантивна цел.Към алоето пия и много вода през деня. Може да се добави и Арктическо море (Омега 3).
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот blaze » 22 Фев 2019, 15:29

Аз си взимам нещата за зрение - Форевър Вижън е добавка за очи. Във Форевър Дейли също има лутеин за очите. Освен това в Дейли има изобилие от хранителни вещества и е страхотна добавка за целия организъм.
Разбира се, консултирала съм се с офталмолог, който каза че няма проблем да ги приемам паралелно.
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот Боби_Тони » 02 Май 2019, 10:34

Аз имам само гела с алое вера, облекчава доста при натъртвания и разни такива.
Аватар
Боби_Тони
 
Мнения: 81
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:11

Re: Препоръчаха ми продуктите с алое вера на Форевър Ливинг - доволни ли сте?

Мнениеот Росица Лавчева » 11 Юни 2019, 18:07

Стефи Колева написа:Никога не съм ги ползвала. Намират ли се по магазините или са с поръчка?

Здравейте, познавам и ползвам продуктите на Форевър Ливинг с Алое вера повече от 17 години. За мен това е доказан лидер в производството на Алое. Продуктите, които са ми фаворити са Алое Вера Гел за пиене, както и тези за лична хигиена - гелът а зъби с Алое и прополис, без флуорид; део стика без алуминиеви соли; балсамчето за устни и още от продуктите за първа помощ. Разбира се ползвала съм и останалите продукти и мога да обясня подробно за приложението ми от личен и професионален опит. Не се предлагат в търговксата мрежа, но мога да ви съдействам, да ви изпратя код за отстъпка и да ви ги доставят директно от компанията.
Слънчев ден :)

Д-р Росица Лавчева, 0884697917
Росица Лавчева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Фев 2019, 11:20

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта