Пижо и Пенда vs трансджендър

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Пижо и Пенда vs трансджендър

Мнениеот Innerlane » 05 Мар 2019, 10:25

Хайде стига с тази хомофобия. И как си представяте въобще идеята за пол на мартеницата? Пижо и Пенда традиционно дори нямат лица. Все тая кой носи роклята и кой - панталоните, въпрос на въображение е. Дори някой да си сложи такава с две Пенди или двама Пижо - не е ли лично тяхна работа? Не знам защо въобще ви притесняват мартениците на другите хора.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Пижо и Пенда vs трансджендър

Мнениеот Karina_85 » 05 Мар 2019, 11:31

Innerlane написа:Хайде стига с тази хомофобия. И как си представяте въобще идеята за пол на мартеницата? Пижо и Пенда традиционно дори нямат лица. Все тая кой носи роклята и кой - панталоните, въпрос на въображение е. Дори някой да си сложи такава с две Пенди или двама Пижо - не е ли лично тяхна работа? Не знам защо въобще ви притесняват мартениците на другите хора.


:+1:
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Пижо и Пенда vs трансджендър

Мнениеот marchinko73 » 02 Мар 2020, 10:16

До сега не съм виждал джендър мартеници, ама хич няма и да се учудя. То сега има мартеници с какво ли не и със сигурност са далеч от традиционализма. Даже повечето вече ги правят в Китай. Дето се вика - търсенето определя предлагането. Хич не ми дреме кой каква мартеница ще си закичи, овеси или надене... Важното е да сме живи и здрави. Честита ви Баба Марта! :smile:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта