Мъжът ми крие от мен секс играчки

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот milababy » 04 Мар 2019, 17:01

Живея с приятелят ми от близо година. Той винаги си заключва нощното шкафче с ключ и винаги съм била любопитна да надникна вътре. Миналата седмица си беше забравил шкафчето отключено и го отворих и открих секс играчки - дилда, вибратори и тн. Не съм очаквала от него да има такива неща. Страхувам се да не е минал на другия бряг щом използва тези играчки.
milababy
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Мар 2019, 16:51

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот MaxiMillion » 04 Мар 2019, 17:30

Да не е решил да те изненада? Или пък често отсъстваш от дома?
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот milababy » 04 Мар 2019, 17:35

MaxiMillion написа:Да не е решил да те изненада? Или пък често отсъстваш от дома?


Не знам дали е решил да ме изненада.
Не отсъствам често, но понякога излизам с приятелки.
milababy
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Мар 2019, 16:51

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот MaxiMillion » 04 Мар 2019, 17:38

И в единият и в другият случай, иска да те изненада. Ти да не си против да добавите още нещо в сексуалния ви живот?
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот milababy » 04 Мар 2019, 17:41

MaxiMillion написа:И в единият и в другият случай, иска да те изненада. Ти да не си против да добавите още нещо в сексуалния ви живот?


Не съм против, но ми е странно, защо крие. Така е от както се нанесох в апартамента му. Мина много време от тогава.
milababy
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Мар 2019, 16:51

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот MaxiMillion » 04 Мар 2019, 17:49

Явно чака подходящ момент ;) Намекни му сама за това.
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот buran_42 » 04 Мар 2019, 18:52

Секс играчките могат да се използват и за други цели освен за сексуално задоволяване - например масажьора на простата. Ако мъжът Ви има проблеми с простата, може да го използва. В повечето случаи мъжете крият това, защото първата мисъл на некомпетентния човек, да не кажа простака, е че ползвателя на масажьора е обратен. Освен това, ползването на такъв уред улеснява и изхождането при тежък запек. Не забравяйте, че простата е "второто сърце" на мъжа. Масажът на простата се препоръчва от лекарите, дори някой от тях правят на пациентите си масаж с пръст. Възможно е Вашият случай да е такъв. За това, според мен, най-добре е да се правите, че не забелязвате. Мисля, че ще дойде време, когато той сам ще Ви осветли по въпроса.
buran_42
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Мар 2019, 18:48

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот Innerlane » 05 Мар 2019, 10:20

Стига да не ги ползва с любовник/любовница, аз съм окей с всичко.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот MaxiMillion » 05 Мар 2019, 23:51

buran_42 написа:Секс играчките могат да се използват и за други цели освен за сексуално задоволяване - например масажьора на простата. Ако мъжът Ви има проблеми с простата, може да го използва. В повечето случаи мъжете крият това, защото първата мисъл на некомпетентния човек, да не кажа простака, е че ползвателя на масажьора е обратен. Освен това, ползването на такъв уред улеснява и изхождането при тежък запек. Не забравяйте, че простата е "второто сърце" на мъжа. Масажът на простата се препоръчва от лекарите, дори някой от тях правят на пациентите си масаж с пръст. Възможно е Вашият случай да е такъв. За това, според мен, най-добре е да се правите, че не забелязвате. Мисля, че ще дойде време, когато той сам ще Ви осветли по въпроса.

Ще извинявате, ама едно е пръст, друго е да ти набутат един вибратор...
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: Мъжът ми крие от мен секс играчки

Мнениеот Dalia » 06 Мар 2019, 10:30

Нищо лошо няма в секс играчките, може би чака да мине малко повече време и сам ще ти каже за тях...
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта