Каква керамична преса за коса да избера?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Каква керамична преса за коса да избера?

Мнениеот Кери » 08 Мар 2019, 12:42

Момичета, искам да си взема преса за коса, а положителните отзиви са май най-вече за керамичните. Правилно ли съм се насочила и какво точно да гледам, когато избирам преса за коса? Досега не съм ползвала, но пък винаги много съм харесвала гладка, права коса. Марката важна ли е или определени технически характеристики?
Кери
 
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2018, 13:12

Re: Каква керамична преса за коса да избера?

Мнениеот velvet_81 » 08 Мар 2019, 12:53

Има едни преси, които ползват и фризьорите. Тоест, много са хубави. Joico. Скъпа,но си заслужава всеки лев. Даже само изправяне с нея във фризьорски салон е не особено евтино. Затова ако човек си я купи за домашно ползване, ще си избие бързо инвестицията.
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Каква керамична преса за коса да избера?

Мнениеот Rossi Ross » 08 Мар 2019, 12:57

Да, Joico имат пълнител за масла, но трябва да си купувате пълнители и т.н.. Ако не ви се занимава е проблем.
Иначе друга преса на същия принцип е Дива, също е с масла. Действа страхотно на тънка и изтощена коса. :thumbup:
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Re: Каква керамична преса за коса да избера?

Мнениеот Good girl » 08 Мар 2019, 13:02

Много полезна тема. Косата ми не е от най- тънките, но вследствие на изсветляване и кичури стои като метла по краищата и единственото ми спасение е да я изправям или навивам. Иначе става нещо ужасно, особено във влажно време. За сега съм се спряла на Diva Genesis, макар че е скъпичка. Затова още обмислям. Приемам всякакви съвети и насоки, защото ми се иска да вземе нещо хубаво. Сегашната ми е пълна скръб и май още повече ми скапва косата.
Аватар
Good girl
 
Мнения: 69
Регистриран на: 10 Дек 2018, 14:57

Re: Каква керамична преса за коса да избера?

Мнениеот Боби_Тони » 08 Мар 2019, 13:05

И аз много се чудя, но мисля да си взема Diva. Само че аз съм с тънка и рядка коса. Не съм ползвала преса с масла и все се притеснявам да не стои като прилизана. Има ли такава опасност?
Аватар
Боби_Тони
 
Мнения: 81
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:11

Re: Каква керамична преса за коса да избера?

Мнениеот София » 08 Мар 2019, 13:06

Не стои прилизана. Става гладко изправена и като памук мека. Аз поне съм доволна. :smile:
София
 
Мнения: 111
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:16

Re: Каква керамична преса за коса да избера?

Мнениеот Matilda » 08 Мар 2019, 13:08

Аз имам Babyliss ultra cool mist с пара. С гъста,чуплива коса и дълга коса съм. Препоръчаха ми я, че била точно за такъв тип коса. Не е евтина, но пък върши страхотна работа.
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Re: Каква керамична преса за коса да избера?

Мнениеот maia the bee » 08 Мар 2019, 13:10

Имам керамична преса на Ремингтон от няколко години. Особено редовно я ползвам когато е влажно, да си приглаждам хвърчащите краища. Косата ми не цъфти, може би защото се къносвам. Ползвам и термозащитeн продукт на Керастасе.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта