Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот Стефи Колева » 12 Мар 2019, 13:26

След доста лутане как да отслабна и безброй драстични или не толкова драстични диети, осъзнах, че по този начин няма да постигна нищо. Трябва ми нещо дългосрочно като резултати, съчетано с тренировъчен режим. Тъй като не мога да ходя на фитнес, тренировките трябва да са адаптирани за в домашни условия. И като се поразрових, попаднах на информация за Руми Илиева. Тя предлага и двете - хранителен режим и тренировки в домашни условия. Някоя от вас дали се е възползвала от услугите й, има ли резултат, комуникацията на ниво ли е?
Стефи Колева
 
Мнения: 66
Регистриран на: 08 Яну 2019, 13:32

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот flip » 12 Мар 2019, 13:41

Режимът й на хранене и гимнастика, която предлага, действат. Говоря от личен опит. Аз свалих 10-12 килограма и ми остават още осем. Необходимо е стриктно спазване.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот viviann » 12 Мар 2019, 13:44

И аз си поръчах платен режим и съм много доволна, но трябва много стриктно да се спазва. И ти трябва задължително кухненско кантарче, защото съставките трябва да се мерят стриктно, например 30 г сирене, 40 г пълнозърнест хляб, 120 г месо и т.н.
Много ми харесва в режима замените на продуктите, т.е. можеш да замениш определени продукти с други, но с различен грамаж- например месо с яйце.
Хляб с картофи или нудел и т.н.
Понеже пия кафе с мляко ми е много важно и Руми веднага се съобрази.
Писах си любимите ястия и всичките са вътре в менюто, но модернизирани и диетични. Така си хапвам любимата ми храна и отслабвам.
Но най-доброто е, че не гладувам, аз съм с две деца и като се изнервя и се нахвърлям на храна, а при нея това е позволено, но на определена храна.
Аз по принцип не мога да гладувам и за това този режим е идеален за мен.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот Валерия М » 12 Мар 2019, 13:53

Много е готина Руми. Комуникацията е с имейли и бърза.
Аз си платих за режим и тренировки след раждането на детето.
В моят режим нямаше никакви ядки, нито овесени храни, защото не обичам. Тя ти задава въпроси, като ти първо пишеш какви храни изобщо не искаш, а тя ти прави режима индивидуално.
Може да се замести всяко месо с друго, например 120 г свинско и 200г пилешки гърди могат да се заменят взаимно.

Но си трябва и воля и постоянство.
Валерия М
 
Мнения: 79
Регистриран на: 07 Дек 2018, 10:13

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот ivan.stoqnov » 12 Мар 2019, 14:22

Щом е човек, който изгиотвя индивидуален план и се съобразява с нуждите на всеки човек, според мен му се доверете. А още повече, че както разберах, предлаха и физически упражнения, определено ще има ефект. Късмет в начинанието!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот Ка Ме Лия » 12 Мар 2019, 14:52

Аз нямам лични впечатления, но моята най-добра приятелка си плати за режим и тренировки. Тя е много сериозен човек и удържа до последния ден. Резултатът беше невероятен!Свали 10 кг и се стегна страхотно просто.
Иначе за режима - мисля, че и сама можеш да си изготвиш режим. Тя имаше нужда някой да я срита, да й каже един вид "днес ще ядеш това и това" и да се вкара първоначално в някакви релси, а както знаем началото е най-трудно. Не й беше лесно, но издържа.
Ка Ме Лия
 
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Яну 2019, 11:30

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот Кети cat » 12 Мар 2019, 14:59

Манджите са лесни и стават бързо. При това положение не отнемат време и могат да се сготвят сутрин или вечер набързо.
И аз съм с режим от Руми, при мен дава бързи резултати за сега. Зора ми беше първите няколко дена, докато свикна с по-малкото калории. После изведнъж сякаш започна да ми стига храната, обаче на тренировките определено усещам как ми е поспаднала силата (правя седмичните тренировки). Също така започнах да спя по-малко, но съм доволна, щом топя мазнинки. :cool:
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот Lana » 15 Мар 2019, 11:37

Аз съм много доволна. Но се иска много постоянство и упоритост. Не е лесно да тренираш ежедневно и да се храниш по режим, обаче е много ефективно.
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот Невена Стоянова » 02 Май 2019, 10:01

Офф, замислям се и аз да си закупя режим от нея, както и тренировки. Имам приятелка, която така отслабна и изглежда повече от страхотно.
Невена Стоянова
 
Мнения: 48
Регистриран на: 13 Дек 2018, 10:56

Re: Изготвяне на режим от Руми Илиева - имате ли отзиви, доволни ли сте?

Мнениеот Niya » 17 Май 2019, 10:19

Аз също съм доволна от нейния режим. Той си е индивидуален, специално за мен. Обаче си трябва и постоянство, и воля. Каквото и да ти препоръча някой, ако не го спазваш стриктно, няма да има резултати.
Niya
 
Мнения: 71
Регистриран на: 07 Май 2019, 11:07


Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта