Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Алиса_В » 18 Мар 2019, 10:53

Здравейте, момичета!
Влязла ми е мухата да си сложа мигли с метода косъм по косъм. Моите са тънки и рехави, а никак не ми допада кукленската визия, която създават изкуствените мигли. Искам нещо по-близо до естественото. Някоя от вас има ли лични впечатления? Нямам представа и като цени как са, колко време издържат, нищичко. :roll:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Ani_ » 18 Мар 2019, 11:01

Преди 4 години започнах да си слагам мигли. За този период слагах няколко пъти мигли на снопчета и два пъти по метода"косъм по косъм" и сега мога да кажа, че са красиви, много се харесвам с тях, но е прекалено за кратко. Не издържат във времето.Две седмици красота и после катастрофа. Моите мигли след това са много
по-редки, както и много по-къси.
Сега се замислям за серумите за мигли. Оставила съм ги да почиват и да се възстановяват, имат нужда :roll:
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Glow » 18 Мар 2019, 11:05

Според мен не си давай парите за скъпи суреми и тем подобни химии, а си купи био масло, което е подходящо и за косата - кокосово, бадемово и т.н.
По темата: Аз в момента съм с мигли, слагани косъм по косъм. Имам ги от няколко месеца и съм много доволна. Чудя се обаче дали да не направя почивка месец-два и тогава пак да си сложа :scratchheadblue:
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Karina_85 » 18 Мар 2019, 11:09

Няма никакъв смисъл от почивката, стига да не са тотално унищожени от некадърно поставяне, т.е. да са слепвани миглите с лепилото.
Най- лесно може да го проверите това като ги срешете.
До колкото знам, животът на една мигла 3 месеца, така че за да се обновят напълно и да има ефект от почивката ще е необходимо малко повече време от месец- два.
Ако има лек спад в гъстотата на миглите, то това е от естествения им цикъл на обновяване, както е с косата. Също така оказва и влияние, дали спите по очи или повече на едната страна, отколкото на другата, както е при мен. Спя повече на едната си страна и така на едното око ми изпадат по- бързо естествените заедно с изкуствените, отколкото на другото.
Аз съм с допълнително поставени мигли от няколко години.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Ivi&Sasho » 18 Мар 2019, 11:26

И аз сложих косъм-косъм. В началото ми беше много странно, но после свикнах и се харесвам много с тях . Утре съм на поддръжка-3 седмици и няколко дни са минали. Не са паднали всички, просто мисля, че ако изчакам и другата седмици ще стане грозно.
Ivi&Sasho
 
Мнения: 48
Регистриран на: 20 Фев 2019, 13:06

Re: Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Дони_ка » 18 Мар 2019, 11:36

Аз успях да изкарам 2 поддръжки само. След 2 поддръжка много бързо ми опадаха, на едното око направо за седмица. Много тъпо ми стана, така бях свикнала, но реших да не ходя пак и да си дам почивка. Така или иначе, нямам време и възможност да ходя на този етап през 2 седмици за поддръжка. Отнема около 2 часа, а в моя случай цената беше 40 лв.
Дони_ка
 
Мнения: 30
Регистриран на: 06 Мар 2019, 10:20

Re: Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Lana » 18 Мар 2019, 11:45

Съвет от мен - не си изнасилвайте миглите. Слагах общо 4 пъти, косъм по косъм, снопчета и после отново единични, с паузи от месец между тях. Резултат в първите дни, уау. После започват да се проскубват. Поддръжка и т.н. Накрая останах почти без собствени. Махнах ги и започнах да мажа с рициново масло. В момента със спирала миглите ми са чудесни и не по лоши от изкуствените.
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Re: Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Клер » 22 Мар 2019, 12:09

И аз много искам да си сложа, защото моите са тънки и рехави. А пък много харесвам красиво изразени и подчертани очи. На този етап ми е непосилно финансово.
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35

Re: Поставяне на мигли косъм по косъм - цени, трайност, какво мислите?

Мнениеот Lady M » 27 Мар 2019, 12:50

Не знам аз ли не случих на добър козметик, но моите изпопадаха много бързо. А е скъпа процедура. И така се отказах. Иначе изглеждаше прекрасно.
Така че, внимателно с избора на козметик.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта