Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Веси Вес » 20 Мар 2019, 10:57

От кой шампоан - оцветител в пликче за еднократна употреба сте най-доволни ?
Аз съм със светло кестенява коса и преди време се боядисах с Cameleo 4.0 Brown. Хвана чудесно /кафяво/, хареса ми, изми се за 10 дена/често къпане/, единственият проблем е, че открих в съставките парафенилендиамин.
Затова ви моля да ми препоръчате друга марка. Искам да хване добре, а не само оттенък.
Боята ми трябва само за няколко дена, затова моля, без препоръки за туби на Лореал и т.н. И особено, ако може и да ме насочите към хубаво червеникаво-кафяво, много ще се радвам!
Веси Вес
 
Мнения: 76
Регистриран на: 07 Яну 2019, 10:35

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Ilona » 20 Мар 2019, 11:09

За мен оцветяващият шампоан и маска на Лакме са най-добри. Ползвам медените (имат и за червена коса) между боядисванията и дават много приятен нюанс, доста плътен и траен. Косата се чувства добре с тях и в никакъв случай не се изтощава. :cool:
Ilona
 
Мнения: 89
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:02

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Fury » 20 Мар 2019, 11:22

Аз също искам да попитам за оцветяващ шампоан/балсам, който обаче да хваща върху къна. Чела съм някъде, че никаква боя не хваща върху къна, а и на мен идеята ми е да подсиля и задържа червеникавия оттенък на къната между самите къносвания. Не искам да използвам някакви трайни бои.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Valya T » 20 Мар 2019, 11:28

От няколко години се оцветявам с патладжан на Марион или Виктория. Втората е по-интензивна,но и първата добре оцветява, не е само оттенък. Нито ми капе косата,нито имам други проблеми. Естествената ми коса е много светло пепелява, жива, и пак добре си хваща. Много е важно да е супер чиста преди мазане, всеки остатък от балсам/маска, или друг продукт, ще възпрепятства ефекта. А след като си и на кичури, равномерно нsма как да стане, винаги те ще са по-различни. За по-наситен и траен цвят стоя по няколко часа, а не минути, както е посочено на опаковката, като подновявам през седмица-две. Доволна съм и от двете марки. Но все пак резултатите при различните коси ще бъдат различни, особено при тези, които освежават между боядисванията, и тези, за които това е основното 'боядисване'.
Valya T
 
Мнения: 49
Регистриран на: 20 Фев 2019, 11:54

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Ася_Н » 20 Мар 2019, 11:32

Аз съм си взимала оТ ДМ, а там имат само Виктория, които не ми вдъхнаха доверие, но взех. Да ви кажа, трябва два пъти, иначе цветът става по-блед.
Ася_Н
 
Мнения: 23
Регистриран на: 08 Яну 2019, 14:33

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Миленита » 20 Мар 2019, 11:35

Аз съм с цвят Лешник на Виктория. Косата ми е кестенява, с естествени руси кичури, но не искам да се боядисвам, защото не искам да си изгубвам натуралния цвят за постоянно. Много ми харесва как изглежда, доволна съм.
Миленита
 
Мнения: 100
Регистриран на: 13 Ное 2018, 13:21

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Вики{} » 20 Мар 2019, 11:39

На мен Виктория ми изтощи много косата, беше като захарен памук на пипане след боядисването. Взех си шоколадов цвят, не стана толкова наситено, въпреки че я държах 45 мин., но пак се получи хубав цвят. Много зависи какъв е цвета на косата преди боядисването.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Тита » 20 Мар 2019, 11:40

Моята стана някак по-обемна след Виктория-та, захарен памук е доста точно определение. Хареса ми, че ми покри белите коси (не са много, но си личаха). Моята стана светло-кафява със златист оттенък.
Тита
 
Мнения: 23
Регистриран на: 17 Яну 2019, 10:26

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Viki Borisova » 01 Апр 2019, 16:44

Има голям избор от шампоани-оцветители на пазара. Най-важното според мен е да е някой по-скъп или на хубава марка, за да бъде и ефектът хубав.
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Re: Искам да се боядисам с шампоан-оцветител - марка?

Мнениеот Blue eyes » 18 Апр 2019, 15:30

Не помня каква марка беше, обаче помня, че много бързо се отми. Според мен просто шампоаните-оцветители не вършат работа.
Blue eyes
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Мар 2019, 13:15


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта