Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот Пума » 29 Окт 2011, 13:29

Спестява време! :) И усилия разбира се!
Пума
 
Мнения: 159
Регистриран на: 22 Юли 2011, 20:41

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот radowen » 23 Ное 2011, 10:40

По принцип съм привърженик на он-лайн пазаруването, защото спестява време и е удобно! Наскоро открих Фрамар и смятам скоро да се възползвам от възможността да си напазарувам он-лайн козметика и хранителни добавки!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот сиско » 24 Ное 2011, 17:59

аз също съм за онлайн пазаруването. На скоро трябваше да купя хомеопатични моно препарати - обиколих почти целия град (бях със детето и не е удобно)и не можах да намеря всичките. Прибрах се в къщи и веднага ги поръчах онлайн. След два дена бяха в къщи.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот valiart » 24 Ное 2011, 20:52

Каквото и да говорим, това е бъдещето - онлайн. :idea:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот сиско » 27 Ное 2011, 21:05

valiart написа:Каквото и да говорим, това е бъдещето - онлайн. :idea:

Да, в началото бях скептично настроена към онлайн пазаруването, но сега се убедих в предимствата му.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот tutura » 03 Дек 2011, 21:41

Здравейте,

Често поръчвам стоки от американски сайтове и забелязвам, че много от тях предлагат услугите си само на граждани на САЩ или пък таксите за използване на чуждестранни карти са прекалено високи.

За да преодолея това неудобство, регистрирах виртуален адрес в http://www.viaddress.com.

Регистрацията, както и част от услугите са безплатни, а таксите за съхранение и изпращане на покупките са значително по-ниски от останалите сайтове, предлагащи подобни услуги.
tutura
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Дек 2011, 21:38

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот Vampire Kiss » 22 Дек 2011, 22:43

tutura написа:Здравейте,

Често поръчвам стоки от американски сайтове и забелязвам, че много от тях предлагат услугите си само на граждани на САЩ или пък таксите за използване на чуждестранни карти са прекалено високи.

За да преодолея това неудобство, регистрирах виртуален адрес в http://www.viaddress.com.

Регистрацията, както и част от услугите са безплатни, а таксите за съхранение и изпращане на покупките са значително по-ниски от останалите сайтове, предлагащи подобни услуги.


Как функционира това? Дали е практично?
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот SilviyA.. » 10 Апр 2014, 11:21

Последните години стана много модерно (а и удобно) да пазаруваме от дома или офиса. С едно кликване с мишката и избраната от нас стока вече пътува към нас :D . Следим намаленията, всички промоции и разпродажби и много често не осъзнаваме, че нямаме необходимост от всички покупки, които реално правим. Все пак спестяваме и време за обикаляне по магазините, да търсим място за паркиране и да носим по няколко чанти след това. Онлайн пазаруването се превърна в мания за голяма част от обществото.
Аз лично не се чувствам пристрастена, но съм доста увлечена от удобството на онлайн пазаруването. Как поглеждате Вие към онлайн пазаруването? Предпочитате ли го като вариант и изпитвате ли все по голяма нужда да го правите пак, и пак :?: :roll:
SilviyA..
 
Мнения: 18
Регистриран на: 25 Мар 2014, 12:01

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Perla » 10 Апр 2014, 12:13

В последно време определено ми допада да си пазаря онлайн, тъй като не губя време в обикаляне, не ми досаждат продавачки и хващам най-различни изгодни оферти ;)
Perla
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Апр 2014, 10:09

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот M.Tasheva » 10 Апр 2014, 14:03

Целия чар на пазаруването се губи щракайки с мишката :( а и много рядко ми стои добре, обикновено всичко ми е голямо
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта