Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот SilviyA.. » 11 Апр 2014, 10:01

M.Tasheva написа:Целия чар на пазаруването се губи щракайки с мишката :( а и много рядко ми стои добре, обикновено всичко ми е голямо

И аз съм имала няколко гафа с дрешки, но продължавам :)
SilviyA..
 
Мнения: 18
Регистриран на: 25 Мар 2014, 12:01

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот silver933 » 28 Ное 2014, 11:29

Да, предпочитам да пазарувам онлайн, вярно някои неща е трудно да се изберат особено в началото - като дрехи и т.н. но с времето свикваш. А повече го харесвам, защото ако нещо го няма в моя град не съм ограничен да остана без него а мога да го получа. Иначе не купувам излишни неща, чак такава мания нямам. :D
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Kaya » 03 Дек 2014, 11:03

Чак пристрастени - не, но определено е далеч по-приятно и избора е по-голям и не е нужно да се обикаля. Сега за Коледа пазарувам само Онлайн :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Malina » 21 Яну 2015, 16:28

Обожавам да пазарувам онлайн, по магазините хич не е забавно, така както го изкарват по филмите, излизаш с усмивка от пробната или пробваш 10 тоалета, в нашите магазини хората са злобни и хич не е забавно и приятно.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Pipilota » 22 Яну 2015, 10:46

Malina написа:Обожавам да пазарувам онлайн, по магазините хич не е забавно, така както го изкарват по филмите, излизаш с усмивка от пробната или пробваш 10 тоалета, в нашите магазини хората са злобни и хич не е забавно и приятно.

И на мен ми харесва повече, избирам повече неща за по-кратко време, а и избора е много по-голям, докато по магазините често е ограничен. А ако говорим за книги и книжарници, онлайн избора е много по-голям. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Loreyn » 22 Яну 2015, 13:04

Когато става дума за книги е ок, но за дрехи, често съм оставала измамена, с номера, цветове и чудесии, затова не обичам да пазарувам такива неща онлайн :evil:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот S_Milenska » 22 Яну 2015, 13:10

Loreyn написа:Когато става дума за книги е ок, но за дрехи, често съм оставала измамена, с номера, цветове и чудесии, затова не обичам да пазарувам такива неща онлайн :evil:

Да, малко е по-сложно положението с дрехите, но когато започнеш да пазаруваш от едно и също място нещата сякаш се нагаждат и няма проблеми човек, в началото винаги стават някакви такива спънки.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Snejna » 24 Яну 2015, 13:44

Аз също предпочитам да пазарувам онлайн, дори днес мисля да разгледам някои неща и да поръчам за дъщеря ми :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Tinki » 28 Яну 2015, 15:52

Зависи какво трябва да си пазарувам. Дрехи мога да си поръчам, но много внимавам, размерите невинаги отговарят, обувки - никога, не мога без да ги меря първо. Най-често си поръчвам книги, аксесоари, шалове примерно.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Krum » 28 Яну 2015, 16:04

Много неща си вземам онлайн, дори мога да кажа, че почти всичко съм поръчал оналайн, диван си взех последно така, масата ми също е онлайн, спалнята я видях първо онлайн, ходих да я пробвам в един магазин обаче. Дрехи винаги си вземам онлайн, никакво разнообразие по магазините.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта