Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Anka » 28 Яну 2015, 16:33

Чак пристрастена не мога да се нарека, но когато искам нещо първо онлайн избирам и измислям, след това евентуално мога да ида до магазина. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Kremiliya » 29 Яну 2015, 16:04

Обожавам да пазарувам онлайн, почти всяка седмица си поръчвам по нещо от мрежата :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Яну 2015, 18:14

Kremiliya написа:Обожавам да пазарувам онлайн, почти всяка седмица си поръчвам по нещо от мрежата :)

И аз съм като теб, все да си взема нещо, а и сега обвавеждаме нова къща, след време сигурно нещата ще се успокоят, но сега искам да си взема всякакви неща :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот klara » 26 Яну 2016, 16:03

Никога не съм пазарувала онлайн. Вярно ли е, че излиза по-евтино? Винаги съм се притеснявала, че няма да получа това, което съм си поръчала.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот mix_twix » 26 Яну 2016, 16:35

klara написа:Никога не съм пазарувала онлайн. Вярно ли е, че излиза по-евтино? Винаги съм се притеснявала, че няма да получа това, което съм си поръчала.

Вярно е я, аз пазарувам на 90% онлайн, останалите 10% са ми хранителните продукти. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот borkova » 26 Яну 2016, 16:55

klara написа:Никога не съм пазарувала онлайн. Вярно ли е, че излиза по-евтино? Винаги съм се притеснявала, че няма да получа това, което съм си поръчала.

Затова пък винаги може да го върнеш или замениш, то си има черно на бяло написано какво си поръчала, така че може да се види съвсем лесно кой точно е в грешка!
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот zagrijena » 27 Яну 2016, 11:50

Доста мошеници се навъдиха и там, как да разбереш кой става и кой не?
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот nadqta » 27 Яну 2016, 13:07

zagrijena написа:Доста мошеници се навъдиха и там, как да разбереш кой става и кой не?

не смятам, че има кой знае какви мошеници от гледна точка на това да прибират пари, а да няма нищо насреща. Иначе за всичко останало лесно може да се ориентираш, другото е маркетингова стратегия, показва се по възможно най-добрият начин въпросен продукт и ти си решаваш, плюс, че във всеки форум може да се допиташ дали някой е поръчвал от даден магазин и как стоят нещата :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Lisica » 27 Яну 2016, 13:13

zagrijena написа:Доста мошеници се навъдиха и там, как да разбереш кой става и кой не?

Като си купуваш само от сигурни сайтове, никой не казва да си пазаруваш дрехи от olx, макар ч еи там може да върнеш. Дори и без обяснения имаш 30 дневен срок,в който можеш да замениш и ли върнеш стоката без да се налага да дадваш каквито и да е било обяснения.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот irka » 02 Фев 2016, 11:26

Моите приятелки дебнат по цяла нощ намаленията в тези сайтове, за да си купят нещо. Как пък не! Предпочитам да си се наспя като хората.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта