Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Lollipop » 02 Фев 2016, 11:47

irka написа:Моите приятелки дебнат по цяла нощ намаленията в тези сайтове, за да си купят нещо. Как пък не! Предпочитам да си се наспя като хората.

Е чак пък какво толкова дебнат, има 1 ден в годината, в който си струва да дебнеш, ако очакваш нещо. Иначе е пресилено това, което казваш. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот svetlozara » 02 Фев 2016, 12:17

Ако съм пристрастена няма да мога да си позволя да си купя нищо друго, всичките ми пари ще отиват по интернет, но имам една позната, която все измисля какво да купи я на себе си, я на дъщеря си, само да й попадне някой нов сайт или да чуе, че някой пуска поръчка.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот analizatorka » 03 Фев 2016, 12:51

Много ми ги хвалят тези сайтове дружките, но не съм даже влизала да видя за какво иде реч :grin: Хич не ме влече тази съблазън :grin:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Фев 2016, 13:28

analizatorka написа:Много ми ги хвалят тези сайтове дружките, но не съм даже влизала да видя за какво иде реч :grin: Хич не ме влече тази съблазън :grin:

Да знаеш, че ти пропускаш. Синът ми го обличам главно с дрехи от сайтове, качеството на ниво, разнообразие голямо, цените са добри. Из града има само 2-3 магазина, които си струват вниманието за детски дрехи, а цените им са безумни, дънки за дете за 40 лева е ненормално, като за 1 сезон му окъсяват. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Pipilota » 03 Фев 2016, 14:14

Има добри попадения по сайтовете, особено Малатан, Теско и подобни нямат алтернатива в България.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Krum » 21 Мар 2016, 15:36

Pipilota написа:Има добри попадения по сайтовете, особено Малатан, Теско и подобни нямат алтернатива в България.

Да и аз главно от интернет си пазарувам. Много по-лесно и по-бързо става, не е нужно да обикаляш а и като си вземеш няколко пъти, после не се чудиш кой размер да избереш.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Локумът » 22 Мар 2016, 16:14

не знам дали съм пристрастен, но и на мен ми е по-лесно, отколкото да обикалям. :) особено за неща, които не са дрехи то е много по-удобно да се поръчат оналайн, отколкото да се чудиш от къде да ги намериш.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот svetlozara » 23 Мар 2016, 12:23

Pipilota написа:Има добри попадения по сайтовете, особено Малатан, Теско и подобни нямат алтернатива в България.

Малатан имат изключителни неща. А ако се търси по-евтино може да се погледне и в Aliexpress, Но там качеството си отговаря на цената и трябва да се мисли повече преди да се купи. :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот S_Milenska » 06 Апр 2016, 14:12

А от къде намирате информация за размерите? онзи ден търсих за едни кацове дължината на стелките, никъде на намерих :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот penelopa » 04 Май 2016, 16:52

Чак пристрастена не съм, но честичко ползвам тези услуги. По-удобно ми е и като че ли намирам по-интересни и оригинални неща.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron