Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Pipilota » 06 Дек 2016, 14:51

penelopa написа:Чак пристрастена не съм, но честичко ползвам тези услуги. По-удобно ми е и като че ли намирам по-интересни и оригинални неща.

Абсолютно, когато търся нещо, първо проверявам дали няма да го намеря онлайн да поръчам, след това решавам да обикалям по магазини, в краен случай. Дори и да не си го купя, това ми дава представа да разбера какво точно търся!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Leonora » 07 Дек 2016, 11:21

По-удобно е, но ще е много по-добре ако въведат и опция право на връщане с транспорт за тяхна сметка, ако на живо впечатлението от материала на изработката (особено за пластмасови предмети) не отговаря на очакваното от интернет снимката.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Snejna » 13 Дек 2016, 13:03

Leonora написа:По-удобно е, но ще е много по-добре ако въведат и опция право на връщане с транспорт за тяхна сметка, ако на живо впечатлението от материала на изработката (особено за пластмасови предмети) не отговаря на очакваното от интернет снимката.

Това наистина ще е добре, ако се поработи малко в отношение на доставките по интернет. Сега могат успешно и лесно да те заблудят,а накрая да получиш едно голямо няма нищо и да го върнеш плащаш две доставки..
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Дек 2016, 15:30

На мен ми се е случвало, поръчах едно .. килимче от тея за стена не нзам как се водят, както и да е с географията. Работеше тук - таме от него, копчетата хващаха настрани и изобщо не беше наред. Накрая трябваше аз да платя доставката за тяхната развалена играчка... :banghead:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Tinki » 14 Дек 2016, 13:49

И аз бях поръчала една детска нощна лампа, която на тъмно трябваше да прожектира звездички. Ама на живо едвам едвам светеше и беше от много грубо изработена. Но не ми се занимаваше с връщане точно защото транспорта си оставаше за моя сметка.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Дек 2016, 13:59

Tinki написа:И аз бях поръчала една детска нощна лампа, която на тъмно трябваше да прожектира звездички. Ама на живо едвам едвам светеше и беше от много грубо изработена. Но не ми се занимаваше с връщане точно защото транспорта си оставаше за моя сметка.

да не е костенурка? аз имам такава и съм доволна. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот m.vulev » 15 Дек 2016, 15:09

Пристрастени сме, и още как! Първото нещо, което правим като седнем на компютъра е да видим фейса и някой сайт за продажби, който си го следим редовно.
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот уморена » 22 Дек 2016, 14:33

на мен пък ми харесва удобството да се пазарува по такъв начин, просто избираш и натискаш копчето, имаш огромен магазин в ръцете си с огромен избор, не се налага да обикаляш като гламав насам натам, само и само да намериш нещо!
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот red_eyes » 22 Дек 2016, 15:22

Удобство е, но често пък после се разправяш с куриери, връщане на стоката, ако не ти е по мярка или се окаже, че не ти харесва. Мен тези разправии не са ми по вкуса.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Дек 2016, 13:46

когато се научиш от къде и какво да купуваш, нямаш проблеми с вкуса и размерите, отгоре на всичкото, обикалянето по 10 магазина и отнемането на около 2-3 часа, със сигурност е повече, от сърфирането в нета, избирането за 20 минути и разправията с куриер за още 10.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта