Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Malina » 29 Яну 2017, 11:14

Monika_Spasova написа:когато се научиш от къде и какво да купуваш, нямаш проблеми с вкуса и размерите, отгоре на всичкото, обикалянето по 10 магазина и отнемането на около 2-3 часа, със сигурност е повече, от сърфирането в нета, избирането за 20 минути и разправията с куриер за още 10.

И изборът в по-голям, може да си купиш нещо, което в твоя град го няма, много от хубавите неща ги има в магазини само в София или другите големи градове, поръчваш и готово.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот ivoblinc » 30 Яну 2017, 13:21

И аз съм съгласен с последното изказване. Често се намират интересни неща по сайтовете, които ги няма на конвейр по магазините. Иначе всички се юрнат да пазаруват от местния мол и ги гледаш облечени еднакво :mrgreen: .
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот BettyBoop » 04 Апр 2017, 14:48

Обичам онлайн пазаруването! Но има и доста ментета, така че, трябва да се мисли.
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Elica » 04 Апр 2017, 15:44

за мен пък е много изгодно, има хубави сайтове, които за определена цена си купуваш качество - по-високо или по-ниско. Аз си купувам доста дрехи от един сайт,където всичко е по 5 паунда. Обувките са лоши разбира се, но дрехите си ги бива и размерите са свестни, а не умалени.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Ernestina » 05 Апр 2017, 11:43

А от български сайтове? Аз в момента съм харесала едни детски дрешки, т.е. щампата. Имат вариант за фланелки с къс, с дълъг ръкав и пижамки и бих взела от всеки вид по едно. Не съм взимала от там и не знам дали материята след едно изпиране няма да е за боклука. Ама да взимам едно за проба и после пак, ще му плащам всеки път доставката. Как преценявате когато се доверявате?
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот La_bomba » 05 Апр 2017, 14:26

Ernestina написа:А от български сайтове? Аз в момента съм харесала едни детски дрешки, т.е. щампата. Имат вариант за фланелки с къс, с дълъг ръкав и пижамки и бих взела от всеки вид по едно. Не съм взимала от там и не знам дали материята след едно изпиране няма да е за боклука. Ама да взимам едно за проба и после пак, ще му плащам всеки път доставката. Как преценявате когато се доверявате?

Аз гледам материята каква е и преценям по това, ако е 100% памук няма как да е лошо. А и повечето дрехи, които купувате вече са китайски, така че няма как да се различава по качество. Спокойно бих рискувала. :roll:
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Lisica » 12 Май 2017, 12:52

Някои избрани марки купувам и от определеи сайтове. Например от fashion days много добри неща могат да се намерят, от спортдиректа, от малатан ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Malina » 12 Май 2017, 15:50

Lisica написа:Някои избрани марки купувам и от определеи сайтове. Например от fashion days много добри неща могат да се намерят, от спортдиректа, от малатан ;)

от фешън дейс и аз вземам, доста са качествени повечето неща.
За детски дрехи имам няколко любими сайта, в които знам, че нещата са качествени и поръчвам от там. Рядко вземам нещо, само защото е изгодно.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2017, 11:28

Аз пък не избирам, ако ми хареса нещо си го поръчвам, без да гледам от къде идва поръчката, така да се каже. Почти не съм имала разочарования, по-скоро с обувките имам проблеми.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Krum » 23 Юни 2017, 09:17

Тва лято го ударих само на онлайн пазар, не съм влизал в нормален магазин, всичко, което съм вземал е било онлайн и не съм имал проблеми. Не знам пристрастен ли съм, ама ми е в пъти по-лесно, отколкото да обикалям по магазините и да разгръщам тея закачалки.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта