Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот preslavaslavova » 02 Юли 2017, 00:11

Аз лично съм пристрастена. Много по-удобно ми е и ми харесва с 1-2 клика да прегледам 10 магазина.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот S_Milenska » 03 Юли 2017, 10:58

preslavaslavova написа:Аз лично съм пристрастена. Много по-удобно ми е и ми харесва с 1-2 клика да прегледам 10 магазина.

И търсиш конкретно това, което ти трябва, избираш с и размерите и гледаш само това, което ще ти стане. И аз предпочитам този вид пазаруване, много по-лесно и организирано.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Юли 2017, 13:36

определено е по-удобно. Избираш разглеждаш. Но се лишаваш от възможността да пипнеш материи, да огледаш реален размер, например ако искаш да си купиш прибори, добре д а ги видиш на живо. Има си предимства и недостатъци.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот denislavahristova » 05 Юли 2017, 20:29

S_Milenska написа:
preslavaslavova написа:Аз лично съм пристрастена. Много по-удобно ми е и ми харесва с 1-2 клика да прегледам 10 магазина.

И търсиш конкретно това, което ти трябва, избираш с и размерите и гледаш само това, което ще ти стане. И аз предпочитам този вид пазаруване, много по-лесно и организирано.


Да, именно. Взе ми думите.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот vanessa_ » 06 Юли 2017, 09:13

Аз за бебето повечето неща ги поръчах онлайн, дори и кошарата, количката, всичко поръчах по мрежата. Намерих много по-добри цени. Минавах и търсих конкретните неща из града, харесвах и после онлайн. Спестих доста пари по този начин.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Юли 2017, 12:00

Чак пристрастена не съм, но вече пърто търся в инернет, после ходя на място и гледам,а ко ми харесва, вземам от там, където е по-изгодно, дали ще е от нега или ще е от магазина.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот kikimoraa » 13 Юли 2017, 14:24

Пристрастен е много силна дума. Да му харесва на някой, да търси добри и разнообразни оферти е друго. Пристрастен означава да купува всеки ден по много не нужни неща. Затова няма и как някой да каже, че е пристрастен, мисля, че тук сме само разумни хора събрани.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот denislavahristova » 13 Юли 2017, 15:12

Аз май съм пристрастена. Постоянно разглеждам и купувам. Хубавото е, че обичам да пазарувам, но не купувам излишни неща. Направих преди две седмици ми се наложи да си купя SSD, вместо да обикалям цял ден по магазините, влязох в https://ardes.bg/komponenti/tvardi-disk ... tate-drive и за секунди намерих точно това, което ми трябваше. Освен техника, обичам да си поръчвам и много дрехи и всякакви други неща, ако има и промоция още по-добре. :grin: :grin:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Юли 2017, 15:20

Е иа з обичам, когато търся нещо да го намеря онлайн, но и от друга стран, не ми харесва, че доставките често излизат колкото продукта, който търсим, затова и продължавам да сизбирам и търся варианти да намеря нещото на място в магазин.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Пристрастени ли сме към онлайн пазаруването?

Мнениеот denislavahristova » 27 Юли 2017, 11:17

За българските сайтове не е точно така, за чуждите има нещо вярно - цените на доставките са доста високи.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта