Как да си поискам парите, дадени назаем?

Re: Как да си поискам парите, дадени назаем?

Мнениеот Вики{} » 04 Юни 2019, 11:10

Никога не ми се е случвало. Давала съм пари назаем, но хората са били коректни и са бързали да ми ги върнат. Просто знам на кого да дам и на кого - не. Не ми се занимава с напомняния после и т.н. Решавам проблема, като го избягвам, тоест.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Re: Как да си поискам парите, дадени назаем?

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2019, 16:39

Ооо и аз не мога, от роднини даже не си ги искам, а уж дадени на заем! Никой от своя страна пък не се сеща да предложи да ни даде някой лев на заем, или ако ние дължим на някой да си затвори очите, ама нали като е от нас - може да е метър. Ама така, като не сме научени да си отстояваме позициите. Аз все гледам да не засягам околните, да си трая, та да не се обидят.... ще кайш,ч е нещо съм видяла положително от тея отношения...
Та както виждаш съвет не мога да ти дам :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да си поискам парите, дадени назаем?

Мнениеот Dipsy » 04 Юни 2019, 17:03

аз пък съм кавгаджийка. Как тъй ше ме мотае, колежка ли е каква е. ако няма пари и й е неудобно ще каже, като вика - а, добре и си затрае.. То си е подигравка. Отиваш и й казваш, че на еди коя си дата си й дала еди колко си пари. Тя ти е казала, че ще ти ги върне еди кога си. Ти казваш - от тогава мина еди колко си време. И задаваш въпроса: Какво правим? и без отговор . ама аз,ама ще ама не знам кога. Да ти каже дата. Това си е подигравка с тебе бе) :!:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта