Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Rossi Ross » 28 Мар 2019, 11:55

Миналото лято се наложи да тичам по разни неприятни кабинети заради една бенка на гърба ми.
Тен по рождение не ми липсва, но и да бях бяла, нямаше да рискувам след това премеждие с бенката.
Момичета, съвсем сериозно - внимавайте с това печене по плажове и особено по солариуми.
Вземайте мазила с по-висок фактор, защото положението си е сериозно.
Аз съм с по-мургава кожа и никога преди години не съм имала проблеми с изгаряния, почернявам си от няколко слънчеви бани. Обаче през последните години наистина слънцето е станало "по-лошо", защото без да прекалявам с печенето, изгарям.
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Вики{} » 28 Мар 2019, 14:52

От автобронзанта почти съм се отказала. Слагах си миналото лято, но някак си не ми харесваше цвета - жълтеникав, а не шоколадов и това си е.
Ще разчитам слънцето да си свърши работата тази година.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Dalia » 28 Мар 2019, 17:08

Брей, какво ли няма да измислят вече и хапчета за тен имало. Аз лично предпочитам слънцето, ама и на другите методи съм се доверявала в миналото. Ама да си кажа честно ей такива хапчета не бях и чувал,а че има. Тъй ми събудихте любопитството с тях, че още утре ще тичам да си ги купя. А колко време трябва да се пият и колко време държи ефекта от тях?
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Wella » 02 Апр 2019, 15:13

Аз ги пия от края на март до края на септември. Кожата ми става мека, и с равномерен тен :) Нещо което ми е трудно да постигна с автобронзант.
Wella
 
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Мар 2019, 10:49

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Ая123 » 16 Апр 2019, 11:27

Най-добре да не се прекалява с подобни продукти. Мен поне много ме е страх от рак на кожата, не е за подценяване тенденцията.
Ая123
 
Мнения: 111
Регистриран на: 17 Дек 2018, 11:52

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта