Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Glow » 28 Мар 2019, 10:43

Пролетта дойда с пълна сила и ми стана едно хубаво на душата. :cheerleadersmileygirl:
После си видях белите, слънце не видели, крака и се ужасих. Купих си, по съвет на приятелки, мляко за тяло на Джонсънс, което след няколко нанасяния дава тен. От вчера го ползвам, още няма резултат, но не съм се отказала.

Вие какво предпочитате солариум, автобронзантите или си ходите бели, докато не отидете на море или басейн?
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Wella » 28 Мар 2019, 11:00

Аз използвам едни хапчета за тен за бързо почерняване и запазват тена по дълго - Оро тен. С екстракт от моркови и гроздови семки са. Без консерванти и тн. Всяка година ги ползвам. Преди си ги поръчвах от Англия но ги намерих и в БГ.
Wella
 
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Мар 2019, 10:49

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Блясък » 28 Мар 2019, 11:04

Хич не обичам да се разголвам по бански, докато съм все още бяла, но точно това правя :lol: (но относително бързо хващам тен).
За автобронзанта съм чувала, че се получава неравномерен тен и това ме кара да се въздържам.
Блясък
 
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:52

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Stefany_Nik » 28 Мар 2019, 11:11

Аз не бих легнала доброволно в солариум, заради рисковете от рак, пък и заради преждевременното състаряване на кожата, предизвикано от почерняването:
Да не говорим, че и лежането край басейна и печенето на плажа също не е най-безопасното нещо. Правя си слънчеви бани само надвечер или рано сутрин. Никога в най-жежките часове.
Всеки сам си преценява рисковете - аз лично познавам човек с меланома и предпочитам да си ходя бяла, отколкото да рискувам :sad:
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Glow » 28 Мар 2019, 11:12

Wella, може ли малко информация за тези хапчета, щом са и натурални. Как се казват и къде могат да се намерят?
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Lana » 28 Мар 2019, 11:34

Не всички автобронзанти - къндишънъри имат незабавен ефект. За незабавен ефект можеш да изпробваш автобронзант спрейове, които после се измиват. :thumbup:
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Ива Тодорова » 28 Мар 2019, 11:38

Заклет фен съм на солариумите и общо взето си ходя черна от зимата още :bump:
На Джонсън го ползвах миналата година, в началото бях доволна, но в никакъв случай не трябва да се потиш - съсипах си едни дрехи за тренировка. И е за предпочитане да не си слагаш бели дрехи и бельо.
С две думи: автобронзантите не са си работа. :lol: Почти всички марки съм ползвала и не съм попадала на такъв, който да не цапа. И всички смърдят на едно и също гадно нещо...
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Bloody Mary » 28 Мар 2019, 11:43

Аз си ходя с аристократичен тен вече няколко години, разбирай бяла кожа :lol: Аз хич не обичам да се пека, а в басейн и на сила не може да ме вкара човек.
Честно казано, най-обичам да се къпя в морето, към края на деня, когато водата е топла, по плажа няма никой и е безкарайно спокойно. :smile:
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Wella » 28 Мар 2019, 11:50

Glow, Оро Тен се казват. Преди си ги купувах от Англия. Миналия месец реших да правя отново поръчка от английския сайт, но ги открих тук във Фрамар:
https://apteka.framar.bg/30015810/%D0%B ... 0%B9%D0%B4
Wella
 
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Мар 2019, 10:49

Re: Искам хубав тен - солариум, автобронзант или друго да избера?

Мнениеот Миленита » 28 Мар 2019, 11:51

Ненавиждам бялата кожа. Започвам солариума от средата на май. На морето ползвам Виши с висок фактор.
Автобронзанти не ползвам.
Довери се на опитен соларен специалист и ще си ок.
Миленита
 
Мнения: 100
Регистриран на: 13 Ное 2018, 13:21

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта