Как да овкуся изварата, за да ми е вкусна?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Как да овкуся изварата, за да ми е вкусна?

Мнениеот Лейла » 03 Апр 2019, 10:56

Определено домашната извара е в пъти по-вкусна. Аз пак не я обичам обаче :mrgreen: Харесва ми варианта да се смеси с кисело мляко и плодове. Ще пробвам.
Лейла
 
Мнения: 20
Регистриран на: 15 Мар 2019, 12:03

Re: Как да овкуся изварата, за да ми е вкусна?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Апр 2019, 16:23

Защо я ядеш, след като не ти харесва? Тря като цяло не е нещо, което да ядеш самостоятелно. По-скоро в добавка в различни печива бих я сложила, но извара с лъжицата си е безинтересна... По-добре яж сирене котидж.. и пак да питам,защо я ядеш? :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да овкуся изварата, за да ми е вкусна?

Мнениеот Rossi Ross » 10 Апр 2019, 11:19

rabotnata pchela написа:Защо я ядеш, след като не ти харесва? Тря като цяло не е нещо, което да ядеш самостоятелно. По-скоро в добавка в различни печива бих я сложила, но извара с лъжицата си е безинтересна... По-добре яж сирене котидж.. и пак да питам,защо я ядеш? :roll:


Не аз съм пуснала темата, но да отговоря как е при мен. Аз основно преминах на извара, защото опитвам да се храня нискокалорично. Тоест, спазвам определен хранителен режим, за да отслабна.
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Re: Как да овкуся изварата, за да ми е вкусна?

Мнениеот Кокетка » 16 Апр 2019, 12:47

Най-любимото ми ядене с извара е нарязана на кубчета ябълка, ванилия, извара и воала! Просто е, но наистина е вкусно! :wink:
Кокетка
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Апр 2019, 11:37

Re: Как да овкуся изварата, за да ми е вкусна?

Мнениеот Светлето » 30 Апр 2019, 10:32

Никак не я обичам. Онзи ден опитах с плодове и ванилия. Е, пак не ми хареса. Ще си ям сирене и това е :mrgreen:
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: Как да овкуся изварата, за да ми е вкусна?

Мнениеот flip » 10 Май 2019, 10:47

Аз я използвам само в печива, иначе вкъщи никой не я одобрява.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта