Приятелят ми ми забрани да ходя на почивка без него!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Приятелят ми ми забрани да ходя на почивка без него!

Мнениеот Кокетка » 16 Апр 2019, 10:34

Никога не бих позволила на друг човек да ми забранява какво да правя и къде да ходя. Минала съм възрастта, в която родителите ми решаваха тези неща. Вече сме зрели хора и някой мъж да ми казва дали да стоя вкъщи или да изляза, ми звучи абсурдно и недопустимо. А да го прави след няколкомесечна връзка, е още по-страшно. Не бих продължила такива отношения, дори и да имам чувства към него.
Кокетка
 
Мнения: 33
Регистриран на: 12 Апр 2019, 11:37

Re: Приятелят ми ми забрани да ходя на почивка без него!

Мнениеот Blue eyes » 18 Апр 2019, 15:48

При една такава забрана, и съм си хванала багажа. И двамата сме сравнително широкоскроени и сме си дали свобода. Поне в границите на нормалното. Ама да ми забранява?! Това са го правили родителите ми. Откакто съм навършила 18, само аз мога да решавам кое е правилно и кое - не.
Blue eyes
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Мар 2019, 13:15

Re: Приятелят ми ми забрани да ходя на почивка без него!

Мнениеот Malina » 18 Апр 2019, 16:13

Това ми звучи като добро начало за репортаж по телевизията след години за поредната пребита и/или убита от мъжа си жена. Звучи ми като тотално желание жената дабъде зависима и обсебена от мъжа и от неговите "закони" и прищевки. Звучи ми като мигаща червена лампа, а не лампичка и виеща сирена да си плюеш на петите, докато още можеш.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Приятелят ми ми забрани да ходя на почивка без него!

Мнениеот Moni_265 » 25 Апр 2019, 12:34

Забрани от приятеля ми?! Въобще не бих продължила с него. В една връзка хората са пълноценни и пълноправни. Ако единият командори другия, при това отрано, няма да излезе нищо добро.
Аватар
Moni_265
 
Мнения: 72
Регистриран на: 12 Ное 2018, 15:24

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта