Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Миленита » 16 Апр 2019, 12:55

Всеки от нас има различна представа за прибързаност, спонтанност и темперамент. За мен, например, сексът на първа среща е недопустим. Просто така съм възпитавана и няма как да го променя. Не съдя хората, които често стигат до секс при първата среща. Щом не се притесняват, няма драма :grin:
Вие какво мислите за това и случва ли ви се? :cool:
Миленита
 
Мнения: 100
Регистриран на: 13 Ное 2018, 13:21

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Stefany_Nik » 16 Апр 2019, 13:41

И аз не мога да се отпусна чак пък толкова на първа среща, обаче това не ми пречи да ми звучи доста диво и вълнуващо :rockout:
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Glow » 16 Апр 2019, 13:44

Не знаете колко сте изпуснали! Готино е, ама това не означава човек да не се пази, все пак.
С приятеля ми сме заедно от 2 години, но първата среща завърши точно така - със секс. Понякога не е нужно да се чака за хубавите неща :cool:
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Matilda » 16 Апр 2019, 13:51

При нас всичко се случи на първата среща. Уж несериозна работа, уж връзка еднодневка, пък накрая заживяхме заедно, че и дете имаме. При нас отне време, докато се съглася да се запознаем, не исках. Имахме общ познат, който сигурно месец ме молеше да му позволя да ми даде телефонния номер. После пък, той като ми звънеше, нещо ставаше и не можехме да се видим. Обаче след първата ни среща сякаш изведнъж нещата станаха сериозни и се виждахме всеки божи ден. След няколко месеца захванахме и общ бизнес, което съвсем ни свърза като семейство.
Понякога тези, уж необмислени, спонтанни постъпки, водят до прекрасни взаимоотношения.
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот viviann » 16 Апр 2019, 13:59

Винаги съм се чудела как успяват да се отпуснат жените по време на секс на първа среща. При мъжете - лесно. Ама жената обикновено изпитва удоволствие, ако има и чувства. Другият вариант е да е подпийнала, за да й паднат задръжките и притесненията.
На мен не ми се е случвало, не си падам по такива отношения. Смятам, че сексът не е нещо, което можеш да правиш с всеки и че е нужно първо да опознаеш човека и тогава да му се довериш. Наречете ме консервативна :mrgreen:
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Стоян75 » 16 Апр 2019, 14:04

Е, това че двамата ще правят секс на първа среща, по какъв начин ги определя като несериозни и лекомислени?!
А и, не са малко двойките, при които сексът е бил на доста по-късен етап, ама пак не издържат заедно и се разделят. Това въобще не е критерий. Всичко опира и до късмет да срещнеш подходящия човек :wink:
Аватар
Стоян75
 
Мнения: 26
Регистриран на: 26 Окт 2018, 09:59

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Karina_85 » 16 Апр 2019, 14:17

Според мен това няма никакво значение. Едни се чувстват готови още когато видят човека. Дали ги предразполага или друго, не знам, но има такива случаи.
Други пък имат нужда от време, и в това няма нищо лошо.
Секс се прави, когато и двамата имат желание. Важното е желанието да не отсъства прекалено дълго. :wink: Все пак сме големи хора, можем да преценим струва ли си усилието и риска.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Вики{} » 16 Апр 2019, 14:21

В реалния живот всичко е според нуждите и човека предполагам.Не мисля,че моментът с първият секс е определящ за една връзка. Имам примери на мои приятели, при които се е случил първо секса на ранен етап от връзката и после другото и обратното - дълъг период на ухажване, а в последствие - разочарование в леглото.Така че - няма еднозначен отговор.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Вив » 16 Апр 2019, 14:25

При мен е било и така, и иначе.
Когато съм търсила само секс - не са ми трябвали срещи :wink:
А ако ще се опознаваме по време на срещите - определено ще ми трябват поне няколко, за да съм сигурна, че искам този мъж и че си струва да инвестирам време и усилия във връзката ни.
Вив
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Яну 2019, 12:23

Re: Секс на първа среща - смятате ли го за нормално?

Мнениеот Pipilota » 16 Апр 2019, 16:17

Аз всичко смятам за нормално :) Който има желание, некада го прави, не съдя. Наистина не е моето нещо (ама и знам ли вече на тая възраст, кое е моето нещо). Обаче съм забелязала, че в една определена възраст това се случва- в по-младежките години до около 20-22, и после след 40. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта