Благодаря на Фрамар - специално на Д-р Тодева!

Похвалете ни, окуражете ни, критикувайте ни или просто споделете!

Благодаря на Фрамар - специално на Д-р Тодева!

Мнениеот miq » 18 Апр 2019, 16:55

:thankyouyellow: Отправям искрените си благодарности за това, че Ви има, Фрамар! Искам да изразя удовлетвореността, че съществуват такива всеотдайни
лекари като д-р Тодева. Зададох въпроса си тук, т.к. бях убедена, че за подобно нещо няма да получа направление от личния лекар за специалист-дерматолог, нямах доверие какво ще бъда посъветвана или с каква рецепта ще си тръгна. Реакцията на д-р Тодева беше експресна, съветът й безценен за мен! Пожелавам на целия екип на Фрамар и специално на д-р Тодева, да сте здрави! Ще запомня името й като образец на Лекар и Човек /умишлено с главни букви/! А и сайтът е чудесен!
miq
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Апр 2019, 05:23

Re: Благодаря на Фрамар - специално на Д-р Тодева!

Мнениеот Dr Violina Todeva » 19 Апр 2019, 15:18

miq написа::thankyouyellow: Отправям искрените си благодарности за това, че Ви има, Фрамар! Искам да изразя удовлетвореността, че съществуват такива всеотдайни
лекари като д-р Тодева. Зададох въпроса си тук, т.к. бях убедена, че за подобно нещо няма да получа направление от личния лекар за специалист-дерматолог, нямах доверие какво ще бъда посъветвана или с каква рецепта ще си тръгна. Реакцията на д-р Тодева беше експресна, съветът й безценен за мен! Пожелавам на целия екип на Фрамар и специално на д-р Тодева, да сте здрави! Ще запомня името й като образец на Лекар и Човек /умишлено с главни букви/! А и сайтът е чудесен!

Здравейте!

За лекарят няма нищо по-ценно от това да получи подобно признание за труда си!
Благодаря за доверието Ви и за това, че вярвате в нас лекарите и в мисията ни!
Желая здраве и лично щастие!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41


Назад към Въпроси и предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта