Мъж-работохолик и здраво семейство - възможно ли е?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Мъж-работохолик и здраво семейство - възможно ли е?

Мнениеот Бистра » 23 Май 2019, 10:17

Не искам нито мъж-работохолик, защото баща ми беше така и не му виждахме очите. Нито някой търтей, който цял живот ще нося на гърба си. Затова човек добре трябва да си отваря очите като избира. :wink:
Бистра
 
Мнения: 87
Регистриран на: 20 Дек 2018, 10:29

Re: Мъж-работохолик и здраво семейство - възможно ли е?

Мнениеот Good girl » 06 Юни 2019, 12:20

Баща ми е така - страшно много работи. Не съм усетила за майка ми това да е проблем. Стигнала съм до извода, че просто всеки трябва да намери своята половинка. След като на майка не й пречи, значи всичко е наред. Ако за някого работохолизмът на партньора е пречка, по-добре да не са заедно. Едва ли може да се промени положението кой знае колко.
Аватар
Good girl
 
Мнения: 69
Регистриран на: 10 Дек 2018, 14:57

Re: Мъж-работохолик и здраво семейство - възможно ли е?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Юни 2019, 15:54

В България няма такава опасност, тези проучвания обикновено са на световно ниво,най-често в Щатите, където работата не е толкова важна и не е това, което е в България т.е. в Щатите можеш да живееш и нормално с нормална работна седмица от 40 часа, докато в нашата мила родина, колкото повече работиш, толкова повече мизерни пари ще докараш, които са от огромно значение за повече от половината семейства. Така че даже напротив, един работохолик ще си осигури здраво семейство и подкрепяща го съпруга.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта