Едва го познавам, а той се държи като обсебен от мен!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Едва го познавам, а той се държи като обсебен от мен!

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2019, 16:37

То в наши дни да не знаеш кой е нормален и кой е откачалка. Толкова съм благодарна, че не трябва да се занимавам с мъже, не се виждам в наши дни да "търся любовта" :)
A в твоя случай звъни в полицията и искай съдействие, кой го знае какъв е ненормалник, отървавай се преди да се обсебил наистина от теб и да ти е създал купища проблеми.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Едва го познавам, а той се държи като обсебен от мен!

Мнениеот Dipsy » 04 Юни 2019, 16:58

Glow написа:От месец може би се опитвам да се се справя със ситуацията, но явно не успявам, затова пиша и тук. Преди време, неотдавна, се запознах с един човек, пред университета. Няколко години по-голям от мен е, нищо фрапиращо. Държеше се съвсем нормално, мил, забавен. Решихме да си разменим телефоните и да се намерим във вайбър. Няколко дни след това той ми писа във вайбър. Правеше заявка за сериозни симпатии, усещаше се. И буквално с всеки изминал ден беше все по-настоятелен. Почна да ми пише даже и посред нощ. Обясних му, че ми идва в повече. Той уж каза "Добре, ще си останем приятели".
Обаче оттам нататък започна всеки ден да ми обяснява как не спира да мисли за мен. Все намира повод да ми пише, да ми звъни. Вече не намирам никъде покой.
Докато миналата седмица не започна и да ме причаква и да ми обяснява, че ако не искам да сме близки заради друг мъж, щял да го намери и да се саморазправя.
Та ние едва се познаваме! Не съм подозирала до къде може да стигне човек в лудостта си. Ясно е, че трябва да приключа изцяло с него, но не знам как да стане. Това си е чист психически тормоз...

Мацка, не може да си нямаш поне един "Киро" да го ступа тоя. аз имам поне няколко. Само да посмее някой да ме прпичаква.. ама да дойде да се саморазправи да видим какво ще рече. Ти сигурна ли си,че това внимание няма дати липсва, не те познава, ама и такива моми дето - ох тормози ме, ох гледа ме, пък като изчезне човекаи се чудят де е отишъл и го търсят. Иначе взимай се в ръце и не му цепи басма на тоя!
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта